7 tipov, ako sa zapáčiť jej otcovi


Prvé rande dopadlo nad očakávania, druhé vám potvrdilo, že ide o ženu, ktorá stojí za pozornosť a na treťom..no, jednoducho povedané, našli ste ženu, s ktorou si viete predstaviť budúcnosť. A ak to ona vidí rovnako, pravdepodobne príde čas aj na ďalší krok - spoznať jej rodičov.

Ako muž iste viete, že najväčším orieškom bude v tomto prípade jej otec. Doposiaľ najdôležitejší muž jej života. Muž, ktorého musíte presvedčiť, že to s jeho dcérou myslíte vážne a že máte všetky predpoklady na to, aby ste ochranu nad jej šťastím prebrali vy. 

Tu je 7 tipov, ako toto stretnutie zvládnuť tak, aby ste z neho vyšli ako víťaz a ideálne aj s novým spojencom po vašom boku.

1. Prvý dojem

Snáď nie je nutné zdôrazňovať, ako veľmi dôležitý je prvý dojem. Trvá len pár sekúnd, ale rozhoduje o tom, či vykročíte do vzťahu so svojim potencionálnym svokrom správnou nohou, alebo si zarobíte na jeho pochybnosti o tom, či ste pre jeho dcéru naozaj ten pravý. Takže páni, pevný stisk ruky a očný kontakt.

2. Oblečenie

Stretnutie s jej rodičmi nie je miestom, kde by ste svojim oblečením mali vyjadrovať svoje pohŕdanie systémom a lásku k teplákom. Vykašlite sa na to, vykašlite sa aj na všetky trendy a aspoň pre tento moment stavte na nesmrteľnú nadčasovú klasiku - bavlnené chinos, pekné topánky, elegantná košeľa a prípadne sako. Nezabúdajte aj na upravenú bradu a účes.

3. Prineste darček

Keďže chodíte s jeho dcérou, pravdepodobne už viete, čo môže mať rád. Zabudnite na extrémnu kreativitu a oceňte klišé - jeho obľúbené víno či destilát, prípadne dezert. Všeobecne platí, že výborný prvý darček je niečo, čo sa hodí k večeri. 

4. Spravte si rešerš jeho záujmov

Ešte raz, chodíte s jeho dcérou, takže pravdepodobne už viete, čo môže mať rád. Možno vás úprimne nezaujíma jeho dospievanie alebo láska k rybárčeniu, no skúste sa aspoň raz tváriť, že áno. Máte všetko potrebné na to, aby ste sa na prvý rozhovor mohli dokonale pripraviť, bol by hriech to nevyužiť.

5.Naučte sa klamať

Prvé stretnutie s otcom je trochu ako pohovor - treba ukázať zo seba to najlepšie a negatíva zaobaliť do pozlátka. Nepotrebuje vedieť detaily o tom, čo všetko a s kým všetkým ste robili na vašom študíjnom pobyte v Španielsku. Čo tak radšej povedať, že ste sa vydali na cestu do zahraničia, aby ste získali novú perspektívu na život a spoznali novú kultúru?

6. Odložte telefón

Skrolovať na svojom smartfóne počas návštevy by bolo nevhodné s kýmkoľvek, pre jej otca to však pravdepodobne bude platiť dvojnásobne - nakoniec je to muž, ktorý vyrastal v ére pred všetkými týmito technológiami a preto bude jeho pochopenie pre vás o to nižšie.

7. Komplimenty!

Komplimenty vás dokážu dostať ďaleko - pochváľte mu dom, jeho výber whisky, ale pochopiteľne najmä jeho dcéru. Ale pozor, hranica medzi šarmom a vtieraním sa je veľmi tenká!

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY