Darujte pánovi eleganciu pod vianočný stromček


Darček pre pána

Vianoce by nemali byť len o darčekoch – prirodzene k nim však patria. Symboliztujú, že sme na svojich blízkych mysleli a ich výberom im dávame najavo, ako ich poznáme. Vhodne zvolený vianočný dar môže robiť radosť po celý rok, nie len v deň darovania.

Pripravili sme pre Vás prehľad, ktorý by mal potešiť každého pána.

Pre manžela

Človek, ktorého poznáte najlepšie. Poznáte jeho vkus, potreby, konfekčnú veľkosť. Preto sa nemusíte báť investovať viac a do niečoho, čo naozaj potrebuje.

Oblek – pracovný alebo slávnostný? Ak Váš manžel nosí obleky do práce, určite máte prehľad, aký by sa mu zišiel doplniť. Pokiaľ potrebujete, aby mal v skrini reprezentatívny oblek, ktorý vytiahne na spoločenské udalosti a Vy na neho môžete byť právom pyšná, rozhodne siahajte po tmavých odtieňoch – tmavomodrá je farba, ktorá je takmer na každú príležitosť vítaná.

Kabát – každý správny gentleman by mal mať vo svojom repertoári kvalitný kabát, ktorý si môže zobrať vždy, keď potrebuje vyzerať dobre počas chladnejších dní.

Opasok – praktická drobnosť na každý deň. Pri výbere opasku odporúčame pozrieť sa na pánom preferované farby topánok. V pánskom šatníku totiž ladenie týchto dvoch farieb nikdy nebude ,,OUT‘‘, práve naopak. Zároveň odporúčame otvorenú pracku, ktorá má všestranné využitie.


Pre priateľa

Čo je lepšie ako darovať vkusný dar, ktorý bude pochválený okolím? Váš priateľ sa môže hrdo usmiať a povedať – ,,To je darček od mojej priateľky!''

Sako – každý outfit spraví elegantnejším a vycibrenejším. Smart – Caual saká, sú dnes už naozaj pohodlnou záležitosťou a tak odchádzajú všetky predsudky, prečo ich nezaradiť do šatníka každého pána na bežné nosenie.

Košeľa – pekná košeľa dodá chlapovi charizmu ako len máločo. Stavte na jemnejšie vzory a základné farby a istotne sa do vkusu svojho priateľa trafíte.

Manžetové gombíky – šperk na výnimočné dni v roku. Dobre zvolené manžetové gombíky sú niečím, čo ostáva väčšine po celý život. Strieborná farba - je vždy univerzálnejšia. Stredná veľkosť - je stávka na istotu. Menej je viac - pri výbere gravírovaných vzorov i ozdobných kameňov.


Pre otca

Naši oteckovia preferujú pohodlnosť a praktickosť. Aj v tých sa dá nájsť vkusné a vďačné riešenie.

Sveter – podstatný je výber materiálu. Bavlnou neurazíte žiadneho pána. Jemná a mäkká merino vlna sa teší rastúcej popularite. Obľúbenými farbami sú bordová a modrá.

Šál – krk je jednou z najcitlivejších častí mužského tela - čo sa týka senzibility s materiálmi tak na mieste prvom. Vhodná je panenská vlna a kašmír, no i tie dokážu byť pri niektorých pánoch problémom. Akryl, ktorý je síce umelým vláknom, vďaka jeho špecifickej mäkkosti a jemnosti u pánov pravidelne vyhráva.


Pre syna

Kategória, ktorá má špecifický vkus potrebuje univerzálny darček, ktorým nič nepokazíte.

Kravata pre vzácne udalosti rozhodne môže jedine potešiť. Volte hodvábne verzie, v tlmenejších farbách, užších šírkach a darujete najobľúbenejšiu kravatu na akúkoľvek príležitosť.

Tričko z mercerovanej bavlny. Jednofarebné tričko bez podtlače z príjemného materiálu sa hodí do každého šatníka bez generačných rozdielov.


TIP NA ZÁVER

Stále si nie ste istá výberom? Nechajte pána, aby si vybral sám! Darujte eleganciu pod vianočný stromček vo forme darčekovej poukážky OZETA.

NAVŠTÍVTE NAŠE PREDAJNE 

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY