DEŇ OTCOV


Deň otcov ešte zďaleka nepúta toľko pozornosti ako Deň matiek. Váš otec je však, aspoň dúfame, niekým, kto z vás urobil toho muža, ktorým ste dnes a zaslúži si preto aj tento deň vašu pozornosť.

Ak ste ešte neprišli na to, čo svojmu otcovi 16.6. darovať, rozhodli sme sa vám ponúknuť inšpiráciu. Snáď len jedna pripomienka, bez ohľadu na to, čo sa rozhodnete svojmu otcovi darovať, povedzte mu, že ho máte radi.

Teraz už poďme priamo k veci, týmito darčekmi svojho otca určite potešíte.

Pre štýlového otca

Aj medzi staršími zrelšími mužmi sa nájde mnoho otcov, ktorým nie je jedno, ako na svoje okolie pôsobia a dokážu si dať záležať na tom, aby vyzerali pri každej príležitosti dobre. Jasne, 50-ročný muž si už asi neoblečie veci, ktoré by si obliekol, keby mal tesne po 18-tke, hoci všetci asi poznáme toho jedného muža, ktorý to dokáže. Väčšina štýlových mužov v staršom veku však už predsa len do väčšej miery rieši aj komfort a preto sú kľúčovými prvkami pre starších a štýlových mužov dve veci - pulóvre aúkame džínsy. 

Mimochodom, na predajniach ponúkame aj darčekové poukážky, takže pokojne to vyriešte tým, že výber necháte na neho.

.

Pre praktického otca

Takmer každého otca by dokázalo definovať slovo praktický. Čo tak teda oslobodiť jeho vrecká od všetkých kľúčov, telefónu, ale ako poznáme našich otcov, tak aj od švajčiarskeho nožíka, vreckovej baterky, karabiny, dvoch pier a jednej ceruzky? Dobre, už trochu žartujeme, chceme však povedať len to, že kvalitná kožená taška cez rameno je niečo, čo oceňujú všetky generácie a nedokážeme si predstaviť jediného muža, ktorého by ako darček sklamala.

.

Pre otca, ktorý sa chystá na akciu

Pri praktických riešeniach zostaneme aj teraz. Chystá sa vo vašej rodine svadba, veľká oslava či nejaká obdobná udalosť? Uľahčite mu prípravu a darujte mu adekvátne doplnky, ktorými posuniete jeho "oblekový" štýl na novú úroveň. Pre konzervatívnejších otcov to môže byť kombinácia kravata + vreckovka, pre tých odvážnejších, samozrejme s ohľadom na typ akcie, môžete ku vreckovke pripojiť motýlika.

.

Jednoducho pre otca

Chcete ísť na istotu a darovať niečo, čo poteší vášho otca, bez ohľadu na jeho preferencie v akejkoľvek oblasti života? Tak si spomeňte na ten darček, na ktorý ste sa ako dieťa nikdy netešili a dnes ho považujete možno za to najlepšie, čo môžete v darčekovom balení objaviť. Ak vám to ešte nedoplo, hovoríme o kvalitných a poctivých ponožkách. Ponožky sú niečo, čo potrebuje vlastniť a potrebuje pravidelne striedať každý muž, zároveň však ide o niečo, čo my muži naozaj neradi kupujeme sami. Ako by ho to mohlo teda nepotešiť?

.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY