Elegantné tipy na vianočný darček pre každého pána


Darujte eleganciu pod vianočný stromček

Výhodou elegancie je nadčasovosť, kvalita a zaručený vkusný výber. Oproti množstvu praktických bežných darčekov, darovaný elegantný kúsok je jedinečný tým, že pána bude sprevádzať počas výnimočných dní a udalostí jeho života.


Chalsea Boots

,,Evergreen'' č. 1 z klasických zimných pánskych modelov obuvi. Vďaka svojim gumeným vsadkám sa teší obľube pre svoju praktickosť a pohodlnosť, zároveň je nimi dosiahnutý minimalistický dizajn. Využiteľné sú takmer ku každému štýlu oblečenia. Maximálne praktický je tiež efekt tieňovania zvršku topánky, čo pánovi uľahčuje následné kombinovanie kože.

Opasok

U pánov bude vždy platiť, že mimo ,,ultra-fashion'' je vhodné mať opasok a topánky rovnakej farby. Otvorenou striebornou sponou opasku je vysoká pravdepodobnosť, že sa do vkusu pána trafíte priam excelentne.


Kravata

Vhodne zvolená kravata vie robiť pánovi spoločnosť pri veľmi dôležitých životných udalostiach. Takáto kravata by mala byť hodvábna s nerušivými a jednoduchšími vzormi, v tlmenejších farbách. Pre kravatu na každú významnú udalosť volíme kravatu v strihu strednej šírky.


Hodvábna vreckovka

Vreckovka vyjadruje ako jeden z mála prvkov formálnej módy jedinečnosť vkusu pána. Nemala by byť rovnakej látky ako kravata, avšak mala by vytvárať harmóniu medzi košeľou, oblekom, kravatou - z toho dôvodu základné farby pánskeho šatníka a nadčasové vzory sú vždy dobrou voľbou.


Svetre z merino vlny

Sú mäkké, hrejivé a pokiaľ poznáte obľúbenú farbu pána, darujete mu obľúbený kúsok šatníka. Svetre z merino vlny majú radi rovnako páni s ležérnejšie preferovanou módou, ako aj tí, ktorí si sveter dajú na košeľu a bez obmedzení môžu pokračovať svojim formálnom looku.


Balenie darčekov priamo na predajni

Nakoľko Vianoce by mali byť sviatkami radosti a pokoja, ušetrite si všetky zbytočné starosti. V predajňach OZETA Vám personál s radosťou okrem pomoci výberu, darček aj zabalí do darčekovej krabice, alebo tašky s venovaním.

TIP NA ZÁVER

Stále si nie ste istý výberom? Nechajte pána, aby si vybrala sám! Darujte eleganciu pod vianočný stromček vo forme darčekovej poukážky OZETA.

NAVŠTÍVTE NAŠE PREDAJNE 

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY