fashionspy / Mirka Dobiš Michalková


Módna stylistka Mirka Dobiš Michalková je známa pod umeleckým menom FashionSpy. Pred materskou dovolenkou sa venovala profesionálne módnemu stylingu a dnes svoje skúsenosti aplikuje najmä do instagramových inšpirácii a krátkych fashion videí. 

Je zástankyňou hesla ,,kvalita nad kvantitou‘‘ a bola jednou z prvých slovenských ambasádoriek kapsulového šatníka. V oblasti módy získala už viacero ocenení – najnovším z ankety Super bloger: Najlepší web v kategórii Móda.

Má dokonale prepracovaný Instagram a na svojom webe o sebe píše, že sa čitateľky ocitajú v jej paralelnom vesmíre a ponúka množstvo skvelých inšpirácií na outfity.

Veľmi nás teší, že táto inšpirujúca dáma so skutočne vybraným vkusom reprezentuje a už pravidelne sa stotožňuje s produktami kolekcie OZETA.

Mohérový kabát farby "downtown brown"

Kabát v kľúčovej farbe tejto sezóny - šálová klopa a predĺžená dĺžka plášťa vytvárajú štíhlu ženskú siluetu, mohérové vlákno dodáva nadýchaný objem a luxusný vzhľad. 

 ,,Ak stále hľadáte dokonalý kabát, určite neobíďte slovenskú značku OZETA. Majú kvalitné prírodné materiály, prepracované strihy a v ponuke nájdete aj väčšie veľkosti. Každá si tam príde na to “svoje”. ‘’

FashionSpy

Zavinovací čierny kabát so saténovou klopou

Tento kabát je dôkazom maximálnej štýlovosti zimnej kolekcie OZETA. Kabát, ktorý si vybrala FashionSpy je zložený z 80% vlny a 20% kašmíru, čo znamená, źe je hrejivý i pri nižšej gramáži tkaniny. Má ľahko oversized strih, čo znamená, že so zimným vrstvením môžete experimentovať. Saténové klopy zabezpečujú vhodnosť aj na večerné udalosti, čím máte otvorenú maximálnu škálu variability všetkých preferovaných štýlov.

,,Milujem univerzálne kúsky, ktoré nemajú vek a vyzerajú vždy dobre.'' 

FashionSpy

Sofistikovaný basic

Viete prečo sú basic kúsky najlepšími základmi šatníka? Môžete ich ľubovoľne a jednoducho kombinovať! Takýmto kúskom je aj naša ľahká zvinovacia sukňa s volánom z viskózového materiálu s večne aktuálnym vzorom bodky. 

Nechajte sa inšpirovať variabilitou stylingov od FashionSpy. Ležérny vzhľad s teniskami a bielym topom, alebo elegantná verzia doplnená čiernou? Ktorá kombinácia looku sa páči viac vám?

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Osvedčená klasika, ktorá umožňuje nekonečný počet alternatív pre dámy na využitie je "Chanel kostým". Čierno-biela farebnosť tvídového materiálu Vám ponúka mnohé možnosti stylingov - v elegantnej kombinácii so sukňou na pracovné schôdzky, s džínsami, bielym tričkom a teniskami na sobotné odpoludnie.

,,Made in SVK. Tradičná značka @ozetaofficial šije okrem krásnych a kvalitných kabátov aj pekné saká a košele. Čo poviete na túto tweedovú nádheru?''

FashionSpy

Dvojradový bestsselerový kabát

Vlnený kabát farby Camel je nadčasovým kúskom, do ktorého sa vyplatí investovať. Vďaka kombinácii s čiernymi úpletovými šatami a hodvábnou šatkou s aktuálnym zvieracím vzorom podčiarknete celkový ženský vzhľad looku.

,,Tento kabát obsahuje až 70% vlny, 10% kašmíru a má skvelý strih. Je univerzálny, nadčasový a fakt teplý. Okrem kabátu mám od nich aj šatku zo 100% hodvábu a tieto čierne šaty. Neporovnávajte viac túto značku s retazcami, je úplne inde a kvalitou spracovania patrí k špicke.''

FashionSpy

NADČASOVÝ LUXUS

Dámsky vlnený kabát s odnímateľným golierom z pravej kožušiny je najluxusnejším kabátom našich kolekcii. Jednoradový kabát čiernej farby s elegantnou 3/4 dĺžkou je zhotovený z mäkkej vlnenej tkaniny, ktorá napriek svojej hrúbke krásne splýva a necháva vyniknúť ženskú siluetu. Vďaka možnosti odňatia kožušiny viete tento kabát využiť na mnohé príležitosti.

,,Ideálny kabát je vždy taký, ktorý sa Vám neopozerá, je nadčasového strihu, neutrálnej farby a bez vzorov. Pre mňa je najuniverzálnejší čierny a tento z @ozetaofficial má navyše aj kožušinu, ktorá je odnímateľná. Tak čo je krajší s alebo bez koůšiny!?‘‘

FashionSpy

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY