fashionspy / Mirka Dobiš Michalková


Módna stylistka Mirka Dobiš Michalková je známa pod umeleckým menom FashionSpy. Pred materskou dovolenkou sa venovala profesionálne módnemu stylingu a dnes svoje skúsenosti aplikuje najmä do instagramových inšpirácii a krátkych fashion videí. 

Je zástankyňou hesla ,,kvalita nad kvantitou‘‘ a bola jednou z prvých slovenských ambasádoriek kapsulového šatníka. V oblasti módy získala už viacero ocenení – najnovším z ankety Super bloger: Najlepší web v kategórii Móda.

Má dokonale prepracovaný Instagram a na svojom webe o sebe píše, že sa čitateľky ocitajú v jej paralelnom vesmíre a ponúka množstvo skvelých inšpirácií na outfity.

Veľmi nás teší, že táto inšpirujúca dáma so skutočne vybraným vkusom reprezentuje a stotožňuje sa aj s produktami kolekcie OZETA jeseň/zima 2020, ale aj jar/leto 2021. 

Sofistikovaný basic

Viete prečo sú basic kúsky najlepšími základmi šatníka? Môžete ich ľubovoľne a jednoducho kombinovať! Takýmto kúskom je aj naša ľahká zvinovacia sukňa s volánom z viskózového materiálu s večne aktuálnym vzorom bodky. 

Nechajte sa inšpirovať variabilitou stylingov od FashionSpy. Ležérny vzhľad s teniskami a bielym topom, alebo elegantná verzia doplnená čiernou? Ktorá kombinácia looku sa páči viac vám?

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Osvedčená klasika, ktorá umožňuje nekonečný počet alternatív pre dámy na využitie je "Chanel kostým". Čierno-biela farebnosť tvídového materiálu Vám ponúka mnohé možnosti stylingov - v elegantnej kombinácii so sukňou na pracovné schôdzky, s džínsami, bielym tričkom a teniskami na sobotné odpoludnie.

,,Made in SVK. Tradičná značka @ozetaofficial šije okrem krásnych a kvalitných kabátov aj pekné saká a košele. Čo poviete na túto tweedovú nádheru?''

FashionSpy

Dvojradový bestsselerový kabát

Vlnený kabát farby Camel je nadčasovým kúskom, do ktorého sa vyplatí investovať. Vďaka kombinácii s čiernymi úpletovými šatami a hodvábnou šatkou s aktuálnym zvieracím vzorom podčiarknete celkový ženský vzhľad looku.

,,Tento kabát obsahuje až 70% vlny, 10% kašmíru a má skvelý strih. Je univerzálny, nadčasový a fakt teplý. Okrem kabátu mám od nich aj šatku zo 100% hodvábu a tieto čierne šaty. Neporovnávajte viac túto značku s retazcami, je úplne inde a kvalitou spracovania patrí k špicke.''

FashionSpy

NADČASOVÝ LUXUS

Dámsky vlnený kabát s odnímateľným golierom z pravej kožušiny je najluxusnejším kabátom našich kolekcii. Jednoradový kabát čiernej farby s elegantnou 3/4 dĺžkou je zhotovený z mäkkej vlnenej tkaniny, ktorá napriek svojej hrúbke krásne splýva a necháva vyniknúť ženskú siluetu. Vďaka možnosti odňatia kožušiny viete tento kabát využiť na mnohé príležitosti.

,,Ideálny kabát je vždy taký, ktorý sa Vám neopozerá, je nadčasového strihu, neutrálnej farby a bez vzorov. Pre mňa je najuniverzálnejší čierny a tento z @ozetaofficial má navyše aj kožušinu, ktorá je odnímateľná. Tak čo je krajší s alebo bez koůšiny!?‘‘

FashionSpy

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY