Kožené doplnky OZETA jeseň/zima 2020


V kolekcii jeseň / zima 2020 sme pre vás pripravili mimoriadnu kolekciu kožených tašiek a rukavíc. Spojili sme sa so špecialistami vo svojich oboroch, aby sme priniesli našim zákazníkom tú najvyššiu kvalitu. 

Voľba pôvodu našich dodávateľov korešpondovala s hodnotami značky OZETA. Majstrovstvo kožiarskeho remesla je neodlučiteľne späté bez pochyby s Talianskom. Avšak Československo historicky  patrilo medzi rukavičkársku veľmoc.

V našej ponuke pre pánov nájdete: 

Work - biznis bags, crossbody bag, peňaženka

KOŽENÉ TAŠKY OZETA

Tašky kolekcie OZETA pochádzajú z talianskej rodinnej firmy. 

Motto spoločnosti  : „Vášeň je pocit, ktorý dodáva obrovskú a neočakávanú silu. Núti vás to lepšie vyjadrovať svoje schopnosti“.

Z veľkej rodinnej vášne, z lásky k dobre vykonaným veciam „k dokonalosti“ sa v roku 1946 zrodila firma, ktorá svoju tradíciu vysokej kvality a výrazu dobre odvedeného remesla  drží tradíciu  dodnes.

Blízkosť sídla tejto rodinnej firmy k mestu Miláno, ktoré je po celom svete známe ako hlavné mesto módy a dizajnu, umožnilo spoločnosti lepšie sa zviditeľniť na medzinárodných veľtrhoch. Cielené investície do nového výrobného závodu, nákup strojov najnovšej generácie a prenájom skúseného a kvalifikovaného personálu, umožnili spoločnosti zvýšiť výrobu tašiek a koženého tovaru, pôvodne pracujúcich pre medzinárodné módne domy a dospieť k vytvoreniu vlastných značiek.

V našej ponuke pre dámy nájdete: 

Clutch bag / s odopínaním zlatým popruhom, kedy sa môže kabelka využiť ako peňaženka vo farebných prevedeniach čierna, červená, camel

VÁŠEŇ PRE REMESLÁ

Štýl schopný kombinovať tradíciu a technologické inovácie,  odvaha ísť do nových línií a modelov orientovaných na zahraničné trhy viedlo spoločnosť k exponenciálnemu rozšíreniu trhu. Dnes  má najmä  zákazníkov v hlavných priemyselných krajinách, kde Made in Italy bola vždy zárukou vysokej kvality, originality a štýlu. 

Tašky sú spracované z kvalitnej talianskej kože čo však samo o sebe nezabezpečí kvalitný výrobok. Ten je doplnený excelentným prešitím, tvarom tašky  a vhodným „ hardware“ , ktorý dotvorí celkový výraz tašky. Nepochybne dotyk talianskej elegancie je cítiť z každého prepracovaného detailu.

V našej ponuke pre dámy nájdete: 

Shoulder bag / s odopínaním popruhom, kedy sa môže kabelka využiť tiež ako elegantná listová verzia do ruky / vo farebných prevedeniach čierna, balsamico, camel

KOŽENÉ RUKAVICE OZETA

Kolekcia rukavíc OZETA vznikla v unikátnej spolupráci s rukavičkárskymi závodmi Dobříš – tradícia výroby rukavíc na Dobříšsku trvá viac ako 150 rokov.

Československo historicky  patrilo medzi rukavičkársku veľmoc. Dnes je toto remeslo veľmi vzácne a len málo ľudí zostalo verné tejto remeselnej výrobe.  Po roku 1989 zostalo len pár manufaktúr, ktoré pokračujú v tejto tradícii, preto nás táto lokálna spolupráca nesmierne teší.

Pánske kožené rukavice

Každá rukavica je jedinečná

Materiál na výrobu rukavíc sa používa najmä jahňacina a kozľacina, ktorá je farbená do rôznych odtieňov. Koža je lokálnou surovinou priamo z Čiech. 

Každá rukavica má jedinečný vzhľad vďaka štruktúre koži. Pre dokonalé prevedenie sa používa futro zo 70% vlny. 

Stále ide o ručnú výrobu, ktorá simuluje AMF prešitie za pomoci strojov. Prevedenie rukavíc je buď s externým prešitím, alebo skrytým, kedy má rukavica vysoko elegantný vzhľad. 

Dámske kožené rukaviace

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY