Najkrajšie vianočné darčeky


Pripravili sme pre vás tipy na tie vianočné darčeky, ktoré ocení každý pán bez ohľadu na preferovaný štýl oblečenia.

Pozoruhodný darček na Vianoce je vyjadrením osobitného uznania pre konkrétnu osobu. Nemusí to byť vždy drahý darček. Ak chcete niekoho potešiť, je oveľa dôležitejšie nájsť niečo individuálne, no pri pánoch zároveň univerzálne. 

Vlnené šály a čiapky

Hrejivé doplnky sú neodmysliteľnou súčasťou zimného obdobia. S ohľadom na potreby a preferencie našich zákazníkov pravidelne prinášame upgrade materiálového zloženia, pre extra citlivú pánsku pokožku v oblasti krku, no zároveň hľadíme na dostatočnú hrejivosť a priedušnosť materiálu. 

Praktická všestrannosť, či elegancia? Melírované čiapky s prímesou hodvábu sú obzvlášť príjemné na nosenie. Vlnené baretky sú určené pre milovníkov elegancie za každého počasia. Kombinujte vlastnú originálnu dvojicu, medzi ponukou našich šálov a čiapiek. Už dávno neplatí, že tieto dva prvky by mali pozostávať z identického setu. Naopak! Dajte najavo, že vaša kombinácia je premyslená a harmonická, no rozhodne nie fádna.  

Vytvorte pletenú praktickú dvojicu

KVALITNÝ KABÁT VYROBENÝ NA SLOVENSKU

Kolekcia OZETA jeseň / zima opäť prináša škálu vysokokvalitných vlnených kabátov z vlastnej dielne v Topoľčanoch, z ktorej si vyberie naozaj každý. Pokiaľ poznáte vkus, životný štýl a konfekčnú veľkosť pána a tieto faktory zohľadnite vo výbere. Investujete do daru, ktorý bude s obľubou sprevádzať vášho blízkeho mnoho zím. V našej ponuke nájdete kabáty, ktoré sú zastúpené v širokej strihovej, farebnej aj materiálovej škále. 

Investujte do daru na mnoho sezón

Pánske košele

Košeľu v šatníku ocenia i najväčší milovníci casual štýlu. Pokiaľ pán preferuje oblekovú eleganciu, v repertoári košieľ sa mu bude určite hodiť klasická biela, či bledomodrá košeľa. Pokiaľ je pán zástancom voľnočasovej módy, kedy si košeľu oblieka len z času na čas k chinos nohaviciam, siahnite po originálnejších farbách. Pri košeliach, ktoré sa budú nosiť bez kravaty zároveň pekne vynikne prepracovaný kontrastný detail na vnútornej stane límca košele.

Vyberajte zo širokej ponuky našich bavlnených košieľ

PÁNSKE SVETRE

Vďačným a univerzálnym darom sa pri dobrom výbere môže stať aj sveter. Tento kúsok nájde uplatnenie u pánov, ktorí preferujú elegantnejší štýl v doplnení s košeľou, i s kravatou, ale aj u pánov ktorí majú radi pohodlie a sveter si oblečú na tričko k džínsom. Materiálové zloženie v kombinácii s bavlnou volíme na základe dlhodobých skúseností našich zákazníkov a ich preferencii v oblasti pohodlia.

Svetre v rozmanitých typoch úpletov a farieb

PÁNSKE KRAVATY

Kvalitná hodvábna pánska kravata je dokonalým darčekom. Nenapodobiteľný lesk, vyváženie farebnosti a nadčasové vzory s cieľom vniesť punc formálnemu outfitu, originalitu a nevšednosť – to sú kolekcie kravát pod značkou OZETA, ktoré pravidelne reflektujú trendy sezónnej kolekcie oblekov. V našej ponuke nájdete pánske hodvábne kravaty, ktoré všetkými atribútmi spĺňajú očakávania pre každú spoločenskú príležitosť.

Urobte nepredvídateľnú kombináciu s manžetovými gombíkmi, či vreckovkou odlišného dezénu pre skutočne originálny darček.

Elegantný darček pre výnimočné príležitosti

UNIVERZÁLNY DARČEK PRE KAŽDÉHO

Pokiaľ si stále nie ste istý výberom vhodného daru pre vašich blízkych a nechcete riskovať, že váš výber by niesol riziko neadekvátneho využitia máme ľahké riešenie  – darčekové poukážky. Platné sú 1 rok a tak má obdarovaný priestor na racionálne rozmyslenie, čo by ho potešilo a potreboval by z nášho širokého a nadčasového výberu.

V predajniach OZETA nájdete darčekové poukážky v hodnote 50€ a 100€, ktoré si môžete ľubovoľne nakombinovať do sumy, akou chcete vašich blízkych obdarovať.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY