Najvýhodnejšie produkty z pánskej kolekcie


Výber toho najlepšieho pre pánov z našej širokej ponuky sezónneho výpredaja!

Kolekcie OZETA vďaka svojmu večne aktuálnemu vzhľadu a spracovaniu s dôrazom na detail, prinášú svojim majiteľom kvalitné, vzájomne ľahko kombinovateľné produkty. 

Doprajte si produkty slovenskej značky teraz za výnimočné ceny!

ELEGANTNÉ VLNENÉ OBLEKY

Obleky z vlastných výrobných liniek – sofistikovaný vzhľad, vyváženie proporcií, harmónia materiálov a detailov. Vrcholom našich kolekcii je rozhodne oblek, vďaka ktorému sa OZETA právom odjakživa spájaná najmä s elegantnou módou. Využite príležitosť dopriať si tento luxus teraz za znížené ceny! 

Takmer všetky naše obleky sú univerzálne, s využitím na mnoho rôznorodých príležitostí. 

KVALITNÝ VLNENÝ KABÁT 

Nech je móda v akomkoľvek progresívnom štádiu, kategória kabátov bude mať vždy vlastný príbeh. Dobre sediaci kabát je investíciou, ktorú ocení každý majiteľ.  

Doprajte si to najkvalitnejšie spracovanie s vysokým podielom vlny z našich výrobných liniek v Topoľčanoch!

PÁNSKE SAKÁ OZETA

Smart caual saká, sú dnes u nás už naozaj pohodlnou záležitosťou čím vyvracajú všetky predsudky, prečo ich nezaradiť do šatníka každého pána na bežné nosenie. Vďaka nim dostane každý outfit nádych elegancie a podčiarkne sa vycibrenosť vkusu pána. 

V našej ponuke sák si vyberie každý pán bez ohľadu na preferovaný štýl.

PÁNSKE PULÓVRE A SVETRE

Tento prvok nájde uplatnenie u pánov, ktorí preferujú elegantnejší štýl v doplnení s košeľou, i s kravatou, ale aj u pánov ktorí majú radi pohodlie a sveter si oblečú na tričko k džínsom. Materiálové zloženie v kombinácii s bavlnou volíme v uplynulých sezónach na základe dlhodobých skúseností našich zákazníkov a ich preferencii v oblasti pohodlia.

V ponuke OZETA nájdete svetre s rôznorodými typmi úpletov v rôznych strihoch. 

CHINOS NOHAVICE

Sú univerzálne, reprezentatívne a nájdu uplatnenie v šatníku každého pána bez ohľadu na preferovaný štýl obliekania- také sú CHINOS. Skvele vyniknú ku klubovému saku, samostatnej košeli, ale aj tričku v kombinácii s teniskami. 

V ponuke OZETA nájdete pohodlné nohavice v neutrálnych farbách a kvalitných materiálových prevedeniach.

PÁNSKE KOŠELE OZETA

Košele sú prvkom pánskej módy, ktorý sa objavuje v stále výraznejších vzoroch a nápadnejších verziách. Malé menej nápadité vzory a základné farby – to sú atribúty nadčasovosti a večnej aktuálnosti pri výbere košieľ. 

V ponuke OZETA nájdu páni ponuku košiel od klasických - po neobvyklé.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY