TOP produkty z nášho letného výpredaja!


Minulý piatok (21.6) sme spustili niečo, na čo sa mnohí naši zákazníci tešia celý rok - letný výpredaj, so zľavami až do výšky 84%!

Stačí si pozrieť celú ponuku, kde si môžete v hornom paneli aj pozrieť, ktoré produkty sa nachádzajú špecificky vo vašej najbližšej predajni.

Má to však jeden háčik. Ponuka produktov je veľmi široká a vybrať si pre seba to pravé spomedzi aktuálne dostupných 399 zľavnených produktov nie je nič jednoduché. Počuli ste o paradoxe voľby? Čím viac možností, tým ťažšie sa rozhodnúť.

Preto sme sa rozhodli trochu vám pomôcť a odporučiť produkty, ktoré v rámci nášho výpredaja považujeme za "Crème de la Crème", teda to najlepšie z najlepšieho. Keby sme v predajni, toto by sme si domov zobrali my:

Letné sako

Letné saká zažívajú svoju totálnu renesanciu. Muži (nielen) na Slovensku už pochopili, že obliecť sa letne nemusí automaticky znamenať vyťahané tielko, žabky a športové šortky, naopak, dá sa to aj elegantne a s "gráciou". Stačí si dať pozor na to, z čoho je oblečenie vyrobené - vysoký podiel ľanu alebo bavlny je jednoducho povinnosť.

Súčasťou nášho výpredaja sú aj tri saká z našej najnovšej kolekcie JAR/LETO 2019, ktoré nielen všetky tieto parametre spĺňajú, navyše aj fantasticky vyzerajú. 

.

Polokošele

Pohodlné ako tričko, elegantné ako košeľa. To sú len dva z mnohých dôvodov, prečo muži zo svojich šatníkov vyťahujú vo vysokých teplotách práve polokošele. Keď sme sa teda rozhodovali, ktoré produkty zaradíme do nášho výpredaja, vedeli sme, že zlacnenými polokošeľami potešíme nejedného z vás. Z našej najnovšej kolekcie ich je vo výpredaji hneď niekoľko, toto sú naše tipy.

.

Šortky

Dlhé nohavice možno nosiť aj v lete, pokiaľ sú zo správneho materiálu, otázkou však je, prečo by sme to vôbec v týchto teplotách mali riešiť? No prečo, keď existujú šortky?

A keďže vysoké teploty nás budú sprevádzať minimálne ďalšie 3 mesiace (hoci by, v ľahučko menšej intenzite, mohlo leto potiahnuť tento rok trošičku dlhšie), zľavnili sme aj niekoľko šortiek z našej najnovšej kolekcie. Zvolili sme nadčasovú klasiku ako camel či tmavomodrá pre elegánov, ale aj červenú pre tých odvážnejších.

.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY