Nebojte sa motýlika!


Páni, ktorí dnes vo svojom šatníku nemajú aspoň jedného motýlika, by určite mali pokračovať v čítaní tohto blogu. Dnes nemať v zásobe aspoň jedného, je totiž doslovne hriechom. Tento módny doplnok ešte pred pár rokmi pôsobil ako adept na ukončenie svojej kariéry, no dnes je všetko inak. Módni dizajnéri si tento kúsok zobrali do rúk a vytvorili z neho doplnok, ktorý v šatníku žiadneho pána jednoducho nesmie chýbať.

V prvom rade tam nesmie chýbať minimálne vtedy, ak sa chystáte na ples alebo inú významnú udalosť. V tom prípade ku fraku volíte motýlik biely, k smokingu čierny.

Nesmie chýbať k formálnym oblekom, kedy napríklad pre jednoduchšie uviazanie je motýlik často vhodnejšou alternatívou. Mnohé motýliky dnes majú veľmi jednoduchý spôsob nosenia, a preto nie je vôbec potrebné učiť sa viazať ho. Aj keď je pravda, že by to malo patriť k základným poznatkom mladých mužov.

Ak sa chystáte na spoločenskú udalosť po boku svojej partnerky, nie je potrebné, aby ste motýlik farbou, materiálom či vzorom ladili k jej šatám.

Dnes je in voliť motýlik aj k voľnočasovému či menej formálnemu oblečeniu. Ak si napríklad oblečiete voľnočasové nohavice či džínsy, košeľu a vestu či svetrík, motýlikom nič nepokazíte. Skôr naopak! Drvivá väčšina žien sa zhoduje na tom, že motýlik je na mužovi sexi a robí ho viac atraktívnym. Aj to je dôvod, prečo aj nežnejšie pohlavie začalo po tomto doplnku čoraz častejšie siahať.

Motýlika dnes možno kúpiť v rozličných obmenách. Môžete siahnuť po viacerých materiáloch, farbách, vzoroch. Faktom je, že k jednofarebnej košeli, veste či svetríku to v podstate nijakým spôsobom nepokazíte. Naopak, práve vďaka motýliku máte príležitosť aj pri relatívne nudnom oblečení vyjadriť svoju osobnosť, svoj štýl, často aj svoje cítenie či aktuláne rozpoloženie.

Ak teda motýlik nie je súčasťou vášho šatníka, mali by ste to čo najskôr zmeniť. Motýlik nielen dopĺňa štýl muža, ale radikálne prispieva k jeho atraktivite a trendovosti.

 

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY