Nová kolekcia dámskych šiat


S prichádzajúcimi horúcimi dňami je čas uschovať do šatníka zimné kabáty a vlnené svetre a uvoľniť miesto pre svieže, jarné šaty, ktoré budú hviezdami vašich letných dní.

V novej kolekcii Ozeta prichádza do popredia kolekcia dámskych šiat, ktorá očarí svojou rozmanitosťou a štýlovým vzhľadom. Či už túžite po romantických šatách na letné pikniky, ľahkých a vzdušných kúskoch na pláž alebo elegantných šatách do práce, v novej kolekcii nájdete dokonalé šaty na každú príležitosť.


Šaty bez rukávov s detailom na lége

Tieto šaty sú určené pre všetky ženy, ktoré túžia po jemnosti a ženskosti. S ich romantickým dizajnom a zvýraznením na lége pridávajú ten správny dotyk šarmu. Šaty nájdete v aktuálnej kolekcii v ružovej a modrej farbe, ktoré osviežia akýkoľvek šatník. Nosia sa najlepšie s jemnými sandálkami, alebo basic bielymi teniskami.

Ľanové šaty

Ľan je materiálom tohto leta a ľanové šaty sú absolútnym must-have kúskom. Sú ľahké, vzdušné a pohodlné, čo ich predurčuje na nosenie počas horúcich letných dní. Špecifická ľanová optika je neodlúčiteľnou súčasťou letných kolekcii. Jednoduché šaty zo 100% ľanu, dokonale dopĺňa akýkoľvek detail s exotickou či kvetinovou potlačou- skvelou voľbou môžu byť hodvábne šatky z našej kolekcie.

Košeľové Šaty

Košeľové šaty sú stále vo svete módy veľkým hitom a tento rok nie je výnimkou. Sú univerzálnym kúskom, ktorý sa hodí tak do pracovného prostredia, ako aj na neformálne udalosti. Ich štýlový strih a pohodlný materiál zabezpečujú, že sa v nich budete cítiť dobre a vyzerať skvele. Košeľové šaty sú ideálne na vrstvenie, skombinujte ich napríklad s denimovou bundou pre bezstarostný denný vzhľad.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY