Objavte najvýhodnejšie produkty z dámskej kolekcie


Sezónny výpredaj OZETA jeseň/ zima je tu!

Sezónne výpredaje sú jedinečnou príležitosťou dopriať si to, čo vám v šatníku skutočne chýba! Produkty OZETA vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu a kvalitnému spracovaniu prinášú svojim majiteľkám radosť počas viacerých sezón, preto ich môžete považovať za dlhodobú investíciu.

SVETOVÝ DIZAJN VYROBENÝ NA SLOVENSKU

Objavujte široký výber dámskych kabátov v nadčasových, aj progresívnych strihových prevedeniach. Prémiové strihové a materiálové prevedenie s vysokým podielom unikátnych prírodných vlákien z našich vlastných výrobných liniek v Topoľčanoch – to sú atribúty, ktoré zaručene ocení každá milovníčka kabátov. Nezáleží na tom, koľko ich už doma máte - kvalitný, krásny kabát si nájde v dámskom šatníku vždy čestné miesto.

Pozor - z dámskych kabátov nám ostávajú už len posledné kúsky, tak neváhajte a doprajte si svoj favorit teraz v zľave až do -30%!

PONUKA DÁMSKYCH KABÁTOV V ZVÝHODNENÝCH CENÁCH

VÝNIMOČNÉ ÚPLETY S PRÍMESOU ALPAKY ČI ANGORY

V kolekcii OZETA jeseň / zima sme pripravili sériu dámskych svetrov s prímesou alpaky či angory. Pokiaľ si chcete dopriať mäkučké pohodlie na každý deň bez ohľadu na preferovaný štýl, dámske svetre rolákového typu sú zaručene vhodnou voľbou. V ponuke vo zvýhodnených cenách nájdete pulóvre z jednolícneho úpletu, alebo hrejivé svetre s aktuálnym vrkočovým vzorom.

OBJAVTE ŠIROKÚ PONUKU NAŠICH SVETROV SO ZĽAVOU AŽ -50%

Vďaka šatám docielite najženskejsí vzhľad

Či už preferujete absolútnu klasiku ,,puzdrové šaty’’, alebo ste typ, ktorý má radšej voľnejšie strihy, šaty sú vždy dobrou voľbou. V našej ponuke nájdete praktické šaty pre množstvo stylingových možností. Šaty OZETA sú dôkazom nadčasovosti našich kolekcii.

VYBERTE SI ŠATY, KTORÉ BUDÚ DEFINOVAŤ VÁŠ ŠTÝL - TERAZ BEZ KOMPROMISOV OHĽADNE CENY

UNIVERZÁLNY ZÁKLAD KAŽDÉHO ŠATNÍKA

Topy a blúzky sú základom dámskeho šatníka, sú univerzálne a ľahko kombinovateľné. Elegantné strihy OZETA v metalickom prevedení perfektne dopĺňajú kostým, vyniknú k samostatnej sukni, alebo elegantným nohaviciam. Sú  skvelou voľbou, pokiaľ potrebujete v jeden deň univerzálny outfit vhodný do office, ako aj na večernú príležitosť.

DOPRAJTE LESK VÁŠMU KAŽDODENNÉMU VZHĽADU

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY