Objavte najvýhodnejšie produkty z pánskej kolekcie


Doprajte si produkty od slovenskej značky teraz za výnimočné ceny!

Kolekcie OZETA vďaka svojmu večne aktuálnemu vzhľadu a spracovaniu s dôrazom na detail, prinášú svojim majiteľom kvalitné, vzájomne ľahko kombinovateľné produkty. Prinášame vám výber toho najlepšieho pre pánov z našej ponuky sezónneho výpredaja!

Prvotriedne spracovanie a vysoký podiel vlneného vlákna

Kolekcia pánskych kabátov OZETA je pravidelne tvorená priamo vo výrobných linkách v Topoľčanoch, čo zaručuje vysokokvalitné strihové i materiálové prevedenie produktu. Vlna je mimoriadna surovina s najlepšími prírodnými vlastnosťami, ako sú mäkkosť, tepelná izolácia a priedušnosť. V zmesových materiáloch našich kabátov nájdete taktiež prímes kašmíru – vďaka tomuto ušľachtilému vláknu pocítite skutočný luxus na vlastnej koži!

PONUKA PÁNSKYCH KABÁTOV V ZVÝHODNENÝCH CENÁCH

STRIHY A MATERIÁLOVÉ ZLOŽENIE PRISPÔSOBENÉ POTREBÁM NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Pánske svetre nájdu uplatnenie u zákazníkov, ktorí preferujú elegantnejší štýl v doplnení s košeľou, ale aj u pánov ktorí majú radi pohodlie a sveter si oblečú na tričko k džínsom. Materiálové zloženie v kombinácii s bavlnou a vlnou volíme na základe dlhodobých skúseností našich zákazníkov a ich preferencii v oblasti pohodlia.

OBJAVTE PONUKU NAŠICH PÁNSKYCH SVETROV S RÔZNORODÝMI TYPMI ÚPLETOV

MINIMALIZMUS a funkčnosť

Hrejivé bundy s nepremokavou úpravou využijete do sychravých dní v meste, ale aj na prechádzkach prírodou. Pánske bundy OZETA sú vďaka svojej praktickosti právom obľúbený prvok zimného šatníka. 

ZAHREJTE SA S VÝNIMOČNÝMI CENAMI PÁNSKYCH ZIMNÝCH BÚND

UNIVERZÁLNE A REPREZENTATÍVNE CHINOS

Nohavice typu Chinos sú jednoznačne základným prvkom každého pánskeho šatníka, vďaka svojej ľahkej kombinovateľnosti a maximálnej nadčasovosti. Skvele vyniknú ku klubovému saku, samostatnej košeli, ale aj tričku v kombinácii s teniskami. 

POHODLNÉ NOHAVICE V NEUTRÁLNYCH FARBÁCH A KVALITNÝCH MATERIÁLOVÝCH PREVEDENIACH

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY