Obleky jar/leto 2023


Kolekcia oblekov je navrhnutá s ohľadom na praktické potreby moderného muža, zároveň vnáša radosť a pohodlie do elegantného a sofistikovaného obliekania. Nové tvary inšpirujú k uvoľnenému prístupu k životu, ktorý je pretkaný ocenením remeselnej zručnosti a jemnej kvality krajčírstva, na ktorých je postavené dedičstvo OZETA.

Myšlienkou značky OZETA je byť súčasťou všetkých veľkých udalostí života svojich zákazníkov. Takmer všetky obleky sú univerzálne, s využitím na mnoho rôznorodých príležitostí. 

Okrem oblekov do kancelárie na bežný pracovný deň, ktorých ponuka je obmeňovaná novými dezénmi a kvalitami na dané ročné obdobie, je nezanedbateľným segmentom oblečenie na slávnostné príležitosti.

Vítaná nápaditosť vzorov

Vzory sú neodlučiteľným atribútom tejto sezóny. Prostredníctvom nich bude váš výzor omnoho nápaditejší. Kombinácia nových odtieňov modrej v kombinácii so vzorom kára dodá vášmu vzhľadu sviežosť a individualitu vo formálnom looku. Pokiaľ ste majiteľom základných jednofarebných oblekov, investícia do ozvláštnenia je vždy vítanou voľbou, prostredníctvom ktorej dokonale odprezentujete originalitu vašej osobnosti. V ponuke máme SLIM FIT oblek v jasne modrej farbe o 100% vlny s výrazným modro - bielym károm, či REGULAR FIT verziu s možnosťou doplnenia o vestu s vysokým podielom vlny v tlmenejšom odtieni a sofistikovaným vzorom okenného kára. 

__________
Styling tip: Vzorované obleky dokonale vyniknú v kombinácii s kontrastnými hnedými doplnkami, pričom košeľu a hodvábne doplnky môžete zvoliť i v modrých nuansách, ktoré ponúka paleta oblekov. 

NOVÉ ODTIENE MODREJ

Odtiene modrej sú  dokonalým základom pre všetky štýly. Vyzerajú sviežo a uvoľnene a dajú sa použiť rôznymi spôsobmi, či už tón v tóne, alebo ako základ pre kombinácie s mnohými farbami. Prevedenie v nových modrých odtieňoch je z kvalitnej 100% vlnenej tkaniny od talianskeho výrobcu MARZOTTO. Vlna je mimoriadna surovina s najlepšími prírodnými vlastnosťami, ako sú mäkkosť, tepelná izolácia a priedušnosť. Zloženie podšívky saka tvorí 100 % viskóza.

__________
Styling tip: Obleky v týchto odtieňoch môžete kombinovať formálnym i menej formálnym spôsobom – napr. s minimalistickými bielymi teniskami či topánkami z velúrovej kože a základným bielym tričkom. Takýto look je vhodný pre ktorýkoľvek deň, ktorý si budete chcieť spestriť a sám uznáte za vhodné dodať mu dávku výnimočnosti prostredníctvom vášho outfitu. 

Objavte tiež nové obleky s prímesou ľanu v sviežich farbách, ktoré sú ideálnou voľbou pre výnimočné udalosti počas letnej sezóny. Buďte originálny a doplňte svoj vzhľad tón v tóne s novinkami z velúrovej kože.

Tajomný luxus čiernej

Čierny oblek je základným pilierom vyššieho formálneho šatníka. Investujte preto do obleku s vysokým podielom kvalitne spracovanej vlny a precíznym strihovým prevedením s dôrazom na každý detail. Pokiaľ sledujete módne trendy, isto viete, že posledné sezóny sú na vzostupe širšie strihy oblekov – preto využite našu REGULAR FIT verziu. Oblek ľahko využijete v štandardnej dvojdielnej verzii, no doplniť ho môžete i o zladenú vestu rovnakého materiálu, čím vytvoríte rafinovaný vzhľad trojdielnej verzie obleku. Pokiaľ vám vyhovujú naše strihové prevedenia v SLIM FIT verzii, ako alternáciu v našej ponuke nájdete tiež oblek z 98% prémiovej vlny od talianskeho výrobcu MARZOTTO. 

__________
Styling tip: Pre dokonale luxusný vzhľad odporúčame čierny oblek doplniť čiernymi koženými doplnkami, bielou košeľou a neutrálnymi odtieňami hodvábnych doplnkov – tak jednoduché a sofistikované zároveň.

Nespochybniteľný základ pánskeho šatníka

Pokiaľ potrebujete univerzálny základ formálneho šatníka, kvalitný modrý oblek využijete takmer neobmedzene počas všetkých denných i večerných udalostí. Základný modrý oblek vám zároveň otvára nekončiace možnosti experimentovania a skutočné vyjadrenie vášho osobitého módneho vkusu. Zmesový materiál od nášho overeného talianskeho dodávateľa MARZOTTO je v špeciálnej úprave, ktorá zvyšuje celkovú odolnosť tkaniny, elasticitu a zároveň obleku ponecháva vítanú priedušnosť materiálu. Oblek ponúkame vo verzii SLIM FIT aj REGULAR FIT.

__________

Styling tip: Doplňte svoj oblek vestou vďaka čomu posuniete úroveň dvojdielneho obleku ešte o kúsok vyššie. Obleková rada Mix & Match umožňuje kombináciu rôznych veľkostí saka, nohavíc a viest z rovnakého materiálu a farebného prevedenia.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY