sale: Najvýhodnejšie produkty z našich dámskych kolekcii


Sezónny výpredaj OZETA jeseň/ zima je tu!

Sezónne výpredaje sú jedinečnou príležitosťou dopriať si to, čo vám v šatníku skutočne chýba! Produkty OZETA vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu a kvalitnému spracovaniu prinášú svojim majiteľkám radosť počas viacerých sezón, preto ich môžete považovať za dlohodobú investíciu.

Svetový dizajn vyrobený na Slovensku

Objavujte široký výber dámskych kabátov v nadčasových, aj progresívnych strihových prevedeniach. Prémiové strihové a materiálové prevedenie s vysokým podielom unikátnych prírodných vlákien z našich vlastných výrobných liniek v Topoľčanoch – to sú atribúty, ktoré zaručene ocení každá milovníčka kabátov. Nezáleží na tom, koľko ich už doma máte - kvalitný, krásny kabát si nájde v dámskom šatníku vždy čestné miesto.

Pozor - z dámskych kabátov nám ostávajú už len posledné kúsky, tak neváhajte a doprajte si svoj favorit teraz v zľave až do -30%!

Ponuka dámskych kabátov v zvýhodnených cenách

Výnimočné úplety s prímesou alpaky či angory

V kolekcii OZETA jeseň / zima sme pripravili sériu dámskych svetrov s prímesou alpaky či angory. Pokiaľ si chcete dopriať mäkučké pohodlie na každý deň bez ohľadu na preferovaný štýl, dámske svetre rolákového typu sú zaručene vhodnou voľbou. V ponuke vo zvýhodnených cenách nájdete pulóvre z jednolícneho úpletu, alebo hrejivé svetre s aktuálnym vrkočovým vzorom.

Objavte širokú ponuku našich nadčasových svetrov so zľavou až -30%

Neexistuje nič ženskejšie

Či už preferujete absolútnu klasiku ,,puzdrové šaty’’, alebo ste typ, ktorý má radšej voľnejšie strihy, šaty sú vždy dobrou voľbou. V našej ponuke nájdete praktické šaty pre množstvo stylingových možností. Šaty  OZETA sú dôkazom nadčasovosti našich kolekcii.

Vyberte si šaty, ktoré budú definovať váš štýl - teraz bez kompromisov ohľadne ceny

Univerzálny základ každého šatníka

Topy a blúzky sú základom dámskeho šatníka, sú univerzálne a ľahko kombinovateľné. Elegantné strihy OZETA v metalickom prevedení perfektne dopĺňajú kostým, vyniknú k samostatnej sukni, alebo elegantným nohaviciam. Sú  skvelou voľbou, pokiaľ potrebujete v jeden deň univerzálny outfit vhodný do office, ako aj na večernú príležitosť.

Doprajte lesk vášmu každodennému vzhľadu

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY