sale: Najvýhodnejšie produkty z našich pánskych kolekcii


Doprajte si produkty slovenskej značky teraz za výnimočné ceny!

Kolekcie OZETA vďaka svojmu večne aktuálnemu vzhľadu a spracovaniu s dôrazom na detail, prinášú svojim majiteľom kvalitné, vzájomne ľahko kombinovateľné produkty. Prinášame vám výber toho najlepšieho pre pánov z našej ponuky sezónneho výpredaja!

Najkvalitnejšie spracovanie s vysokým podielom vlny

Kolekcia pánskych kabátov OZETA je tvorená pravidelne priamo vo výrobných linkách v Topoľčanoch, čo zaručuje vysokokvalitné strihové i materiálové prevedenie produktu. Vlna je mimoriadna surovina s najlepšími prírodnými vlastnosťami, ako sú mäkkosť, tepelná izolácia a priedušnosť. V zmesových materiáloch našich kabátov nájdete taktiež prímes kašmíru – vďaka tomuto ušľachtilému vláknu pocítite skutočný luxus na vlastnej koži!

Ponuka pánskych kabátov v zvýhodnených cenách

Strihy a materiálové zloženie prispôsobené potrebám našich zákazníkov

Tento prvok nájde uplatnenie u pánov, ktorí preferujú elegantnejší štýl v doplnení s košeľou, i s kravatou, ale aj u pánov ktorí majú radi pohodlie a sveter si oblečú na tričko k džínsom. Materiálové zloženie v kombinácii s bavlnou volíme na základe dlhodobých skúseností našich zákazníkov a ich preferencii v oblasti pohodlia.

Objavte ponuku našich pánskych svetrov s rôznorodými typmi úpletov

Univerzálne a reprezentatívne CHINOS

Nohavice typu Chinos sú jednoznačne základným prvkom každého pánskeho šatníka, vďaka svojej ľahkej kombinovateľnosti a maximálnej nadčasovosti. Skvele vyniknú ku klubovému saku, samostatnej košeli, ale aj tričku v kombinácii s teniskami. 

Pohodlné nohavice v neutrálnych farbách a kvalitných materiálových prevedeniach

Minimalizmus s precíznym dôrazom na detail

Hrejivé bundy s nepremokavou úpravou využijete do sychravých dní v meste, ale aj na prechádzkach prírodou. Pánske bundy OZETA sú vďaka svojej praktickosti právom obľúbeným prvkom zimného šatníka. 

Zahrejte sa s výnimočnými cenami pánskych zimných búnd

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY