Sezónny výpredaj OZETA vrcholí - najvýhodnejšie zľavy pre pánov


Vybrali sme TOP produkty pre pánov z našej širokej ponuky sezónneho výpredaja!

Kolekcie OZETA vďaka svojmu večne aktuálnemu vzhľadu a spracovaniu s dôrazom na detail, prinášú svojim majiteľom kvalitné, vzájomne ľahko kombinovateľné produkty.

Objavte produkty venované mužom, ktorí pozerajú do budúcnosti.

Kvalitný vlnený kabát

Nech je móda v akomkoľvek progresívnom štádiu, kategória kabátov bude mať vždy vlastný príbeh.

Dobre sediaci kabát je investíciou, ktorú ocení každý majiteľ.  Doprajte si to najkvalitnejšie spracovanie s vysokým podielom vlny z našich výrobných liniek v Topoľčanoch!

Elegantné vlnené obleky

Obleky z vlastných výrobných liniek – sofistikovaný vzhľad, vyváženie proporcií, harmónia materiálov a detailov. Vrcholom našich kolekcii je rozhodne oblek, vďaka ktorému sa OZETA právom odjakživa spájaná najmä s elegantnou módou. Využite príležitosť dopriať si tento luxus teraz za znížené ceny! 

Pánske saká OZETA

Smart caual saká, sú dnes u nás už naozaj pohodlnou záležitosťou čím vyvracajú všetky predsudky, prečo ich nezaradiť do šatníka každého pána na bežné nosenie. Vďaka nim dostane každý outfit nádych elegancie a podčiarkne sa vycibrenosť vkusu pána. 

Pánske košele OZETA

V ponuke OZETA nájdu páni ponuku košiel od klasických - po neobvyklé.

Košele sú prvkom pánskej módy, ktorý sa objavuje v stále výraznejších vzoroch a nápadnejších verziách. Aktuálne dosahuje obľúbenosť najmä kvetinový print a rozruch okolo neho nebude mať klesajúcu tendenciu ani v budúcnosti.

Chinos nohavice

Sú univerzálne, reprezentatívne a nájdu uplatnenie v šatníku každého pána bez ohľadu na preferovaný štýl obliekania- také sú CHINOS. Skvele vyniknú ku klubovému saku, samostatnej košeli, ale aj tričku v kombinácii s teniskami. V ponuke OZETA nájdete pohodlné nohavice v neutrálnych farbách a kvalitných materiálových prevedeniach.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY