Šírte lásku spolu s nami - tipy na Valentínsky darček pre pána


14. február je romantickou príležitosťou povedať niekomu, kto je nášmu srdcu blízky, čo pre nás skutočne znamená. Podmienkou k správnemu výberu darčeka je individualita, ktorá podlieha poznaniu obdarovaného. 

Prinášame Vám niekoľko inšpirácii pre pánov -  urobte radosť, ktorá nevyhasne! 

Do Valentína (14.02.2021) Vám venujeme dodatočnú 

10% zľavu aj na už zľavnený tovar.

Zadajte v košíku na e-shope kód:

VALENTIN10

PÁNSKE SVETRE

Sveter sa pri dobrom výbere môže stať skutočne univerzálnym darom bez ohľadu na to, aký štýl pán preferuje. Materiálové zloženie v kombinácii s bavlnou sme túto sezónu zvolili na základe dlhodobých skúseností našich zákazníkov a ich preferencii v oblasti pohodlia.

V našej ponuke pre pánov nájdete: 

svetre s rôznorodými typmi úpletov v rôznych strihoch a farbách

Pánske košele

Základom pánskeho šatníka je neodmysliteľne košeľa – dodáva nádych elegancie a zároveň odráža vkus majiteľa. V škále košieľ môžeme nájsť množstvo vzorov či farieb - my odporúčame menej nápadité vzory a tlmené farby, čím zabezpečíte univerzálne využitie košele. 

 V našej ponuke pre pánov nájdete: 

široký sortiment košieľ z novej kolekcie, no i košele so zľavami až do -30% s dodatočnou špeciálnou Valentínkou zľavou -10%

Hodvábne doplnky OZETA

Kravata je darom výnimočných okamihov. 

Dlhoročným partnerom pri tvorbe kolekcie pánskych doplnkov OZETA je taliansky dodávateľ z mesta COMO, ktoré je historicky zviazané s tradíciou výroby žakárového hodvábu a doplnkov z neho. Ich dizajnové štúdio sa zameriava na vytvorenie exkluzívneho produktu, ktorý je prispôsobený vo všetkých detailoch k požiadavkám módnych trendov.

Pokiaľ by sa Vám zdalo darovanie samotnej kravaty strohé, doplňte ju kombináciou s vreckovkou – nikdy nie rovnakého dezénu, tieto dva prvky prepojte iba v harmónii farieb.

V našej ponuke pre pánov nájdete: 

personalizovanú edíciu hodvábnych doplnkov - kravaty z prírodného hodvábu, ktoré reflektujú trendy sezónnej kolekcie oblekov a líniu bielych hodvábnych vreckoviek s jemným farebným lemom

Pánske šále OZETA

Elegantný vzhľad našich šálov zaručuje absolútnu nadčasovosť. Tento doplnok je počas zimy neodlučiteľnou, estetickou, ale najmä praktickou súčasťou takmer každého looku. Tlmenejšie farby a vzory zaručia, že výsledný efekt v kombinácii s čímkoľvek bude bezchybný.

Materiálovým zložením opäť akceptujeme dlhodobú skúsenosť s pohodlím našich zákazníkov – mäkkosť a jemnosť u pánov pravidelne vyhráva!

V našej ponuke pre pánov nájdete: 

pánske šále, ktoré obsahujú podiel vlny v kombinácii s akrylom, či samotný akryl

Pánske kožené tašky

V mimoriadnej kolekcii kožených tašiek, voľba pôvodu našich dodávateľov korešpondovala s hodnotami značky OZETA. Spojili sme sa so špecialistami vo svojich oboroch, aby sme priniesli našim zákazníkom tú najvyššiu kvalitu. 

V našej ponuke pre pánov nájdete: 

Work - biznis bags, crossbody bag, peňaženka

Pánske kožené tašky

Šírte lásku spolu s nami - teraz Vám ku každej objednávke nad 30 eur darujeme navyše odznak pre šťastie!

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY