Tipy na vianočné darčeky


Dar vhodný pre pána

Darujte eleganciu vyrobenú na Slovensku.

Navštívte predajne OZETA do 20.12.,alebo objednajte online do 13.12. s doručením do Vianoc.

Výber vhodného vianočného darčeka sa stáva každým rokom zodpovednejšou úlohou. Vymyslieť dar, ktorý ocení obdarovaný priamo pod stromčekom, no zároveň ho bude aj reálne a rád využívať nie je ľahkou voľbou.

Prinášame Vám niekoľko (takmer) univerzálnych tipov pre pánov, ktoré iste potešia a ich pridanou hodnotou je nákup produktu od slovenskej značky.

Kvalitný kabát či bunda

Kolekcia OZETA jeseň / zima 2020 je bohatá na širokú škálu vysokokvalitných vlnených kabátov z vlastnej dielne v Topoľčanoch, z ktorej si vyberie naozaj každý. Pokiaľ poznáte vkus, životný štýl a konfekčnú veľkosť pána a tieto faktory zohľadníte vo výbere, investujete do daru, ktorý bude s obľubou sprevádzať Vášho blízkeho mnoho zím.

Kožené rukavice

Tento dar s vysoko elegantným vzhľadom zaručuje absolútnu nadčasovosť. V aktuálnej kolekcii si OZETA pre svojich zákazníkov pripravila tiež mimoriadnu kolekciu kožených doplnkov. Spojili sme sa so špecialistami vo svojom obore, aby sme priniesli tú najvyššiu kvalitu. Československo historicky patrilo medzi rukavičkársku veľmoc a tak voľba nášho dodávateľa bola jasná – výroba vrátane kože ako lokálnej suroviny pochádza z Čiech.

Sveter

Vďačným a univerzálnym darom sa pri dobrom výbere môže stať aj sveter. Tento kúsok nájde uplatnenie u pánov, ktorí preferujú elegantnejší štýl v doplnení s košeľou, i s kravatou, ale aj u pánov ktorí majú radi pohodlie a sveter si oblečú na tričko k džínsom.

Farbami sezóny sú jantárová, camel, balsamico, avšak nadčasovou čiernou či tmavomodrou rozhodne nič nepokazíte. V ponuke OZETA nájdete túto sezónu svetre s rôznorodými typmi úpletov v rôznych strihoch. Materiálové zloženie v kombinácii s bavlnou sme túto sezónu zvolili na základe dlhodobých skúseností našich zákazníkov a ich preferencii v oblasti pohodlia.

Mäkký šál

Doplnok, ktorý využije pán preferujúci elegantnejší aj ležérnejší vzhľad. Šál je počas zimy neodlučiteľným estetickým, ale najmä praktickým doplnkom takmer každého looku. Pre výber budúceho favorita obdarovaného odporúčame voliť tlmenejšie farby a vzory, aby bol výsledný efekt v kombinácii s čímkoľvek bezchybný. V našej ponuke nájdete ponuku šálov, ktorá obsahuje podiel vlny v kombinácii s akrylom, či samotný akryl. Týmto materiálom opäť akceptujeme dlhodobú skúsenosť s pohodlím našich zákazníkov – vďaka špecifickej mäkkosti a jemnosti u pánov pravidelne vyhráva.

Vkusná kravata


Pokiaľ nepoznáte veľkosť pána skvelým tipom pre výnimočné okamihy obdarovaného je kravata. Dlhoročným partnerom pri tvorbe kolekcie pánskych doplnkov OZETA je taliansky dodávateľ z mesta COMO, ktoré je historicky zviazané s tradíciou výroby žakárového hodvábu a doplnkov z neho. Ich dizajnové štúdio sa zameriava na vytvorenie exkluzívneho produktu, ktorý je prispôsobený vo všetkých detailoch k požiadavkám módnych trendov.

Pokiaľ by sa Vám zdalo darovanie samotnej kravaty strohé, doplňte ju kombináciou s vreckovkou – nikdy nie rovnakého dezénu, tieto dva prvky prepojte iba v harmónii farieb.

Univerzálny darček pre každého

Pokiaľ si stále nie ste istý výberom vhodného daru pre Vašich blízkych a nechcete riskovať, že Váš výber by niesol riziko neadekvátneho využitia máme pre Vás ľahké riešenie  – darčekové poukážky. V predaniach OZETA nájdete darčekové poukážky v hodnote 50 € a 100 €, ktoré si môžete ľubovoľne nakombinovať do sumy, akou chcete Vašich blízkych obdarovať. Platné sú 1 rok a tak má obdarovaný priestor na racionálne zváženie, čo by ho potešilo a potreboval by z nášho širokého a nadčasového výberu krásnych kvalitných produktov slovenskej výroby.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY