Tipy na vianočné darčeky


Ženy sú tie, ktoré robia čaro a celkovú atmosféru Vianoc! Nepripravujú len darčeky, venujú sa príprave Vianoc podstatne dlhšie. Preto si zaslúžia adekvátne poďakovanie a ocenenie nielen za prípravu tohto nenahraditeľného času pre rodinu, ale aj za ich starostlivosť po celý rok.

Pri darovaní elegantného darčeka, dámam dávate najavo, že vnímate ich krásu, vkus a jedinečnosť osoby.

Kolekcia dámskych svetrov

V kolekcii OZETA jeseň / zima sme pripravili výnimočnú limitovanú sériu dámskych rolákov s prímesou angory. Pokiaľ chcete darovať mäkučké pohodlie na každý deň bez ohľadu na preferovaný štýl, dámske svetre rolákového typu sú predurčené k obľube každej majiteľky. 

V ponuke OZETA nájdete hladké, či vzorované úplety v aktuálnych sezónnych farbách. 

Kvalitný kabát vyrobený na Slovensku

Hlavnou produktovou skupinou sezóny jeseň / zima 2021 v dámskej kolekcii sú rozhodne kabáty. Kvalitné strihové a materiálové prevedenie s vysokým podielom unikátnych prírodných vlákien z našich vlastných výrobných liniek v Topoľčanoch – to sú atribúty, ktoré zaručene ocení každá milovníčka kabátov. Nezáleží na tom, koľko ich už doma má - kvalitný, krásny kabát si nájde v dámskom šatníku vždy čestné miesto.

Pokiaľ chcete skutočne potešiť blízku osobu, doprajte jej tento luxus, ktorý si isto zaslúži. 

V našej ponuke nájdete kabáty, ktoré sú zastúpené v širokej strihovej, farebnej aj materiálovej škále. 

Hodvábne šatky

Personalizovaná edícia šatiek OZETA je vyrobená z prírodného hodvábu najvyššej kvality od nášho dlhoročného talianskeho dodávateľa z mesta COMO, ktoré je historicky zviazané s tradíciou výroby hodvábu. Sofistikovaný styling týchto šatiek poskytuje pocit skutočného luxusu. Aktuálnymi farbami a vzormi šatiek vie nositeľka premeniť aj fádny look v znení vkusnej originality.

V našej ponuke pre dámy nájdete exkluzívne šatky v tvare štvorca v rozmere 80 x 80 cm a v tvare širokej stuhy v rozmere 6 x 150 cm.

Dámske kožené doplnky


Produkty s trvácnym zastúpením v zimnom šatníku sú aj vysokokvalitné kožené doplnky. Dámske kabelky či rukavice sú vhodným darčekom ako samostatné, či kombinované prvky – vytvorte originálne kožené dvojice v odtieňoch červená, camel či čierna. Farebnosť tašiek a rukavíc výborne dopĺňa zároveň kolekciu jeseň/zima 2021. 

V ponuke nájdete kolekciu kožených rukavíc v unikátnej spolupráci s rukavičkárskymi závodmi Dobříš v českej republike. Dámske tašky sú spracované z kvalitnej talianskej kože. 

Kolekcia kožených opaskov

Jednou z hlavných noviniek tejto kolekcie je rada dámskych kožených opaskov. Opasky vznikli v spolupráci so špecializovaným talianskym výrobcom, ktorý nám priniesol kombináciu spracovania 100% kože a vlastných patentovaných praciek, vďaka čomu sú dámske opasky našej kolekcie výnimočné a nenapodobiteľné. 

Opasky nájdete štyroch veľkostiach, s rôznorodými prackami vo farbách čierna, hnedá, červená, olivová, camel a v šírkach 1cm, 4,5cm, 6,5cm. 

Univerzálny darček pre každú

Pokiaľ si stále nie ste istý výberom vhodného daru pre vašich blízkych a nechcete riskovať, že váš výber by niesol riziko neadekvátneho využitia máme ľahké riešenie  – darčekové poukážky. Platné sú 1 rok a tak má obdarovaná priestor na racionálne rozmyslenie, čo by ju potešilo a potrebovala by z nášho širokého a nadčasového výberu.

V predaniach OZETA nájdete darčekové poukážky v hodnote 50€ a 100€, ktoré si môžete ľubovoľne nakombinovať do sumy, akou chcete vašich blízkych obdarovať.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY