Tipy na vianočné darčeky


Výber vhodného vianočného darčeka sa stáva každým rokom zodpovednejšou úlohou. Vymyslieť dar, ktorý ocení obdarovaný priamo pod stromčekom, no zároveň ho bude aj reálne a rád využívať nie je ľahkou voľbou. 

Prinášame vám niekoľko (takmer) univerzálnych tipov pre pánov.

Kvalitný vlnený oblek

Napriek tomu, že v uplynulej dobe páni tento slávnostný odev nepotrebovali, vždy bude základným prvkom pánskeho šatníka. V elegantných pod kolekciách nás už tradične teší dlhodobá spolupráca s poprednými lídrami, ako sú talianski dodávatelia MARZOTTO GROUP, LANIFICIO ZIGNONE a mnoho ďalších. 

Pokiaľ sa pri výbere obleku chcete uistiť o jeho vhodnosti navštívte blolg: AKO SI JEDNODUCHO VYBRAŤ OBLEK ONLINE?

V ponuke nájdete obleky šité na našich vlastných linkách v Topoľčanoch vhodné pre všetky príležitosti. 

Pánske svetre

Vďačným a univerzálnym darom sa pri dobrom výbere môže stať aj sveter. Tento kúsok nájde uplatnenie u pánov, ktorí preferujú elegantnejší štýl v doplnení s košeľou, i s kravatou, ale aj u pánov ktorí majú radi pohodlie a sveter si oblečú na tričko k džínsom. Materiálové zloženie v kombinácii s bavlnou sme túto sezónu zvolili na základe dlhodobých skúseností našich zákazníkov a ich preferencii v oblasti pohodlia.

V ponuke OZETA nájdete túto sezónu svetre s rôznorodými typmi úpletov v rôznych strihoch. 

Kvalitný kabát vyrobený na Slovensku


Kolekcia OZETA jeseň / zima 2021 opäť prináša škálu vysokokvalitných vlnených kabátov z vlastnej dielne v Topoľčanoch, z ktorej si vyberie naozaj každý. Pokiaľ poznáte vkus, životný štýl a konfekčnú veľkosť pána a tieto faktory zohľadníte vo výbere. Investujete do daru, ktorý bude s obľubou sprevádzať vášho blízkeho mnoho zím.

V našej ponuke nájdete kabáty, ktoré sú zastúpené v širokej strihovej, farebnej aj materiálovej škále. 

Kolekcia kožených opaskov

Praktická drobnosť na každý deň. Pri výbere opasku odporúčame pozrieť sa na pánom preferované farby topánok. V pánskom stylingu bez výrazných zmien je vždy v popredí kombinácia rovnakého odtieňu kože opasku s topánkami. Pre formálne outfity voľte vždy otvorenú pracku a užšiu šírku. Plné pracky patria zásadne do casual stylingu. 

Kolekciu pánskych opaskov sa snažíme v spolupráci s našim dodávateľom pravidelne aktualizovať podľa potrieb našich zákazníkov. 

Pánske kožené doplnky

Kožené doplnky s vysoko elegantným vzhľadom zaručujú absolútnu nadčasovosť. Našim zákazníkom sa snažíme pravidelne prinášať ponuku kožených doplnkov pre zastrešenie ich celkového vzhľadu. Kvalitné kožené rukavice nájdete v odtieni čiernej a tmavohnedej farby. V našej ponuke tašiek nájdete work - biznis bags, crossbody bag, peňaženku.Vhodný typ formálnej či casual obuvi na akúkoľvek príležitosť je u nás samozrejmosťou.

V ponuke kožených rukavíc, tašiek a topánok pánom prinášame absolútne nadčasovú klasiku.

UNIVERZÁLNY DARČEK PRE KAŽDÉHO

Pokiaľ si stále nie ste istý výberom vhodného daru pre vašich blízkych a nechcete riskovať, že váš výber by niesol riziko neadekvátneho využitia máme ľahké riešenie  – darčekové poukážky. Platné sú 1 rok a tak má obdarovaný priestor na racionálne rozmyslenie, čo by ju potešilo a potrebovala by z nášho širokého a nadčasového výberu.

V predajniach OZETA nájdete darčekové poukážky v hodnote 50€ a 100€, ktoré si môžete ľubovoľne nakombinovať do sumy, akou chcete vašich blízkych obdarovať.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY