Tipy na vianočné darčeky


Dar vhodný pre dámu

Darujte eleganciu vyrobenú na Slovensku.

Navštívte predajne OZETA do 20.12.,alebo objednajte online do 13.12. s doručením do Vianoc.

Výber vhodného vianočného darčeka sa stáva každým rokom zodpovednejšou úlohou. Vymyslieť dar, ktorý ocení obdarovaný priamo pod stromčekom, no zároveň ho bude aj reálne a rád využívať nie je ľahkou voľbou.

Prinášame Vám niekoľko (takmer) univerzálnych tipov pre dámy, ktoré iste potešia a ich pridanou hodnotou je nákup od slovenskej značky.

Kvalitný nadčasový kabát

V dámskej kolekcii OZETA jeseň / zima 2020 dominuje rovnako pestrý výber kabátov v nadčasových, ale aj módnych strihových prevedeniach z výrobných liniek v Topoľčanoch. Všetky dámy sú milovníčky kabátov, a preto pokiaľ chcete skutočne potešiť blízku osobu, doprajte je tento luxus, ktorý si isto zaslúži a ocení.

Kožené rukavice

Vhodným darom s trvácnym zastúpením v zimnom šatníku sú aj vysokokvalitné kožené rukavice. Tak ako v pánskej kolekcii, za ich produkciou stojí český dodávateľ s historickými skúsenosťami v rukavičkárstve. Každá rukavica má jedinečný vzhľad vďaka štruktúre koži. Pre dokonalé prevedenie sa používa futro so 70% vlny.

Sveter

Pokiaľ chcete darovať pohodlie na každý deň bez ohľadu na preferovaný štýl, dámske svetre (najmä rolákového typu) sú predurčené k obľube každej majiteľky. Vďaka aktuálnym farbám a siluete slim sa stávajú najvyužívanejšími spoločníkmi zimy. Materiálové zloženie svetrov OZETA zaručuje mäkkosť a jemnosť k pokožke.

Dámsky šál

Zastrešujúcim prvkom dámskeho zimného looku ktorý nemožno podceniť je šál. Pre podčiarknutie ženskosti odporúčame voliť jemné pastelové tóny, ktoré dodajú aj tmavým zimným lookom novú optiku. Nakoľko v dámskych šatníkoch narozdiel od pánov nájdeme častejšie aj kúsky so vzormi, obľúbený a univerzálny šál isto zabezpečíte, pokiaľ sa vzorom úplne vyhnete.

Hodvábne šatky

V šatníku elegantnej dámy by šatky rozhodne nemali chýbať. Aktuálnymi farbami a vzormi šatiek vie nositeľka premeniť aj fádny look v znení vkusnej originality. Personalizovaná edícia šatiek OZETA je vyrobená z prírodného hodvábu najvyššej kvality od nášho dlhoročného talianskeho dodávateľa. V aktuálnej kolekcii nájdete na šatkách jedinečné ženské dezény, reflektujúce aktuálne trendy v dvoch rozmeroch a 80 x 80 cm a  6 x 150 cm.

Univerzálny darček pre každého

Pokiaľ si stále nie ste istý výberom vhodného daru pre Vašich blízkych a nechcete riskovať, že Váš výber by niesol riziko neadekvátneho využitia máme pre Vás ľahké riešenie  – darčekové poukážky. V predaniach OZETA nájdete darčekové poukážky v hodnote 50€ a 100€, ktoré si môžete ľubovoľne nakombinovať do sumy, akou chcete vašich blízkych obdarovať. Platné sú 1 rok a tak má obdarovaná priestor na racionálne rozmyslenie, čo by ju potešilo a potrebovala by z nášho širokého a nadčasového výberu.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY