Trenchcoat: Kľúčový trend jarnej sezóny 2024


Jar je dokonalým obdobím pre praktické a štýlové kúsky do šatníka. Jedným z neodmysliteľných prvkov tejto sezóny je ikonický trenchcoat. Tento klasický kúsok, pôvodne navrhnutý pre britských vojakov, sa stal neodmysliteľnou súčasťou módy až dodnes. Jeho elegancia a univerzálnosť ho robia perfektným nosným kúskom na jar.

Nadčasový kúsok, ktorý vynosíte roky

Jedným z najväčších predností trenchcoatu je jeho univerzálna nositeľnosť. Môžete ho nosiť na formálne príležitosti, do práce alebo obchodné stretnutia, ale rovnako dobre sa hodí aj na neformálne vychádzky po meste. Jeho schopnosť ľahkej kombinovateľnosti s rôznymi štýlmi a oblečením robí z trenchcoatu jedinečný kúsok v šatníku. Trenchcoat je tiež skvelou voľbou na prechodné obdobie medzi zimou a jarou alebo jeseňou a zimou, keď potrebujete niečo, čo vás zahreje, ale nie je príliš teplé.


Trenchcoat ponúka nekonečné možnosti pre vytvorenie štýlových a elegantných outfitov

Elegantný štýl

Pre formálny vzhľad môžete trenchcoat kombinovať s oblekom alebo elegantným kostýmom. Príznačné farby trenchcoatu ako béžová, čierna, alebo modrá vám ponúkne dostatočný priestor na stylingové možnosti. Pre večerné príležitosti môžete trenchcoat kombinovať s elegantným topom a nohavicami. Prípadne ho môžete nosiť s koktailovými šatami pre sofistikovaný a štýlový look.

Ležérny štýl

Pre každodenný look môžete trenchcoat nosiť s džínsami, basic tričkom a teniskami. Táto kombinácia je pohodlná, no stále nadčasová. Ozvláštnite look doplnkami ako hodvábna šatka, kvalitná kožená kabelka a pozdvihnite look na nový level.


TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY