Vráťme eleganciu do škôl: 5 kľúčových kúskov pre perfektný univerzitný štýl!


Do začiatku akademického roka zostávajú na väčšine vysokých škôl na Slovensku už len hodiny a mnohí prváci v týchto chvíľach zúfalo pozerajú na prázdny kufor a uvažujú, čo si na svoj nový internátny život zbaliť. 

Usmerňovať vás, čo si so sebou vziať za učebné pomôcky, či aká výbava je najvhodnejšia na internátne chodbovice, to si naozaj netrúfame, no za to tu máme pre vás 5 odporúčaní, ako vyzerať od prvého dňa na škole tip top a padnúť tak do oka nielen profesorom a lektorom, ale možno aj nejakej sympatickej spolužiačke.

TIP: Nezabúdajte, že do 17.11. získa u nás každý študent s platným ISIC/ITIC/EURO26 a kupónom zľavu až 20%!

Basic tričká

Asi málokoho prekvapí, že sme na náš zoznam prirodzene museli zaradiť aj basic bavlnené tričká. Ide o skvelý základ každého šatníka a samozrejme ich máme v ponuke aj my, v širokej škále farieb. Ako základ by sme určite zvolili jedno biele a jedno čierne, zvyšok už je na vás.

Len dodáme, že všetci naše tričká sú z mercerizovanej bavlny, ktorá je špecifická tým, že sa príjemnejšie nosí, farby neblednú, lepšie drží tvar a celkovo pôsobí luxusnejšie.

Rifle

Džínsy sú módny kúsok, ktorý zvládne aj prednášky, aj večernú párty. Na našom zozname teda nemôžu chýbať.

Určite zainvestujte do tmavších džínsov bez roztrhaných kolien. Nič proti trendom, ale predsa len, ak investovať, tak do niečoho, čo nezlomí zub času. Na tmavých džínsoch je skvelé, že sa hodia doslova k čomukoľvek, čo sa dá nájsť vo vašom šatníku. 

Košele

Naše univerzity síce nepatria do Brečtanovej ligy a obliecť sa teda, v rámci určitých hraníc, môžete ako chcete, no o to ľahšie je pre štýlových študentov na univerzite vyniknúť. Vybavte svoj šatník bavlnenými košeľami univerzálnych farieb a dobrý dojem u prednášajúcich či spolužiačiek je garantovaný!

Svetre

Ak chcete počas jesene vyzerať dobre, bez jednoduchých svetrov vo výbave to nepôjde. Ide o tak univerzálny kúsok, že zvládne prednášku, párty, ale aj fitko. 

Sako

Sako je perfektný spôsob, ako vyzerať sofistikovane, pokiaľ je oblek príliš. Perfektný kúsok nielen na prezentáciu pred celou triedou, ale aj na skúšku s menej prísnym profesorom a pivko po prednáške. Možností je potom veľa, záleží len na vás, aký je váš vkus.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY