Rozšírili sme akciovú ponuku: Toto sú tie najlepšie produkty z druhej vlny výpredaja!


Náš výpredaj prebieha už nejaký ten piatok, od pondelka (22.7.) však začína druhá vlna výpredaja a my sme ponúkaný sortiment vo výrazných zľavách ešte rozšírili!

K už zľavneným parádnym kúskom z našej najnovšej kolekcie JAR/LETO 2019 pribudli teraz mnohé ďalšie, ktoré jednoznačne stoja za pozornosť. Toto sú najväčšie hviezdy druhej vlny nášho výpredaja!

Dve nové saká 

V prvej vlne výpredaja ste mohli svoj šatník obohatiť troma voľnočasovými sakami, ktoré išli na dračku. Ľudia čoraz lepšie chápu, že elegancia a leto sa vzájomne nevylučujú a naše saká z príjemných a priedušných materiálov si tak neváhali hodiť do tašky ani napriek horúčavám, ktoré vonku panovali.

K týmto trom sakám teraz pribudli ďalšie dve z našej najnovšej kolekcie - obe sú z úžasných prírodných zmesí. V jednom prípade je to vysoký podiel vlny, doplnený prímesou bavlny a ľanu, v druhom vysoký podiel bavlny s až 28% podieľom ľanu, čo z nich robí naozaj exkluzívne kúsky, ktoré vás neudusia ani v tých najvyšších teplotách. Stačí si len vybrať tú svoju farbu. Alebo vziať rovno obe?


.

Polokošele

Keď sme sa rozhodovali, ktoré produkty zaradíme do nášho výpredaja, vedeli sme, že zlacnenými polokošeľami potešíme nejedného z vás. A keďže sa naše slová potvrdili, povedali sme si, že vám ešte urobíme radosť. Z našej najnovšej kolekcie ich pribudlo do výpredaja hneď niekoľko v zaujímavých farbách, všetky zo 100% bavlny.

.

Zatiaľ žiadne produkty.

Bundy a plášť

Kým v prvej vlne výpredaja sme mysleli najmä na tých šortkových, v druhej vlne už pomaly začíname premýšľať aj nad blížiacou sa jeseňou. Nehovoriac o tom, že chladnejšia prvá polovica júla nám pripomenula, že ani v lete sa búrkam nevyhneme.

Ak patríte medzi mužov, ktorí chcú byť poriadne pripravení na všetko, zlacnili sme z našej najnovšej kolekcie aj tieto 3 kúsky - 2 športové bundy a 1 ľahký jarný plášť. Všetky vás pred vrtochmi počasia ochránia, navyše vyzerajú fakt dobre a perfektne sa kombinujú aj s elegantnejšími kúskami.

.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY