FASHION BLOG

Zažiarte na svojom rande… s Ozetou!

I keď sa to nemusí zdať, dobre sa obliecť na rande v horúcich letných dňoch môže byť niekedy pekne náročné. Ak to neviete. Prijmite od nás pár odporúčaní, aby ste mali istotu, že naozaj nič nepokazíte. Dôležitý je fakt, že pri letných nákupoch oblečenia je nutné sledovať štítky, najmä tie, ktoré sa týkajú materiálu. Ak nejaká vec obsahuje polyester v množstve viac ako 15 %, v žiadnom prípade to nekupujte!

 

Čo navrch?

Ak si myslíte, že nejakým vzorovaným tričkom s palmami urobíte dojem, ste na omyle. Opak je pravdou. Mali by ste staviť na eleganciu a jednoduchosť. Tou najideálnejšou je jednoduchá biela košeľa či tričko z príjemného, najlepšie bavlneného, materiálu.

 

Nohavice či šortky?

Už sme to spomínali viackrát, ale opakovanie je matkou múdrosti, takže – v žiadnom prípade nie trojštvrťové nohavice. Nie len na rande, ale nikam. Nikdy! Hoci je leto, na rande nie je úplne vhodné obliecť si krátke nohavice. Radšej siahnite po klasických voľnočasových dlhých, ideálne svetlej farby. Béžová, kávová, svetlomodrá, svetlošedá. Keďže hovoríme o svetlých nohaviciach, myslite na farbu spodného prádla.

 

Topánky?

Ak už chcete mať “holé” nohy, tak namiesto flip flopov siahnite po sandáloch. Vhodnejšie ale bude voliť klasické uzavreté topánky, ideálne hnedej farby. Najlepšie kožené.