O NÁS

Náš príbeh

Tradícia ako naša vizitka

Značka Ozeta vznikla na odkaze skutočnej legendy módneho priemyslu – Jana Neheru. A práve tento odkaz je tým, čo nás už takmer 80 rokov poháňa v tvrdej práci a čo nám každý deň pripomína, aké sú naše priority – prinášať našim zákazníkom nadčasovú pánsku módu, s osobným prístupom a za férové ceny. Pre mužov, ktorí si chcú zachovať eleganciu a pritom sa neboja byť videní.

Ťažké časy, ktoré nás zocelili

Tak, ako najťažšie časy formujú charakter človeka, tak sa aj naša Ozeta stala tým, čím je, vďaka všetkým prekážkam, ktorým sme museli od nášho vzniku v roku 1939 čeliť.

Krátko po skončení II.svetovej vojny bola naša továreň zničená ustupujúcim fašistickým vojskom. Po tom, čo sme sa z tejto rany za pár týždňov pozviechali a obnovili výrobu, bol podnik znárodnený. Po roku 1990 sa nás pokúsila zlomiť kupónová privatizácia, aj radikálny nárast dovozu nekvalitného tovaru z Ázie. 

Minulosť nás však nestraší. Práve naopak, napĺňa nás hrdosťou, že napriek všetkému sme dnes tu, pripravený obliecť vás na akúkoľvek výzvu, ktorá pred vami stojí. Je nám a našim zákazníkom pripomienkou toho, že na konci sa usmievajú tí, ktorí sa aj v najťažších časoch držia svojich hodnôt – hodnôt, z ktorých nikdy nepoľavíme.

Milujeme čo robíme

Pánska móda je našou vášňou. Produkty, ktoré vyrábame, sú presne také, aké chceme sami nosiť. Baví nás vytvárať spolu s vami váš vysnívaný oblek na mieru, s dôrazom na každý jeden detail. Neustále testujeme exkluzívne materiály zo zahraničia a dbáme na to, aby sme vám každý deň prinášali len to najlepšie. 

Pánska móda pre nás nie je len biznis. Našou víziou sú estetickejšie slovenské ulice, plné elegantne oblečených, hrdých a sebavedomých mužov.