O NÁS

Šitie na mieru

Individual

Pre náročnú skupinu klientov ponúkame exkluzívne ŠITIE NA MIERU z kvalitných materiálov talianskych módnych domov, v moderných strihoch riadiacich sa najnovšími svetovými trendmi.

Vsadili sme na kvalitných krajčírov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorých odbornosť a profesionálny prístup sú zárukou, že klient odchádza spokojný, s modelom ušitým presne na mieru a podľa jeho predstáv.

POSTUP: Po dohode prichádza za klientom manažér projektu šitia na mieru pán Roman Vajaš s diapazónom materiálov a strihov. Vezme klientovi miery, pomôže mu s výberom najvhodnejšieho materiálu, farby, strihu – tak, aby sa klient v odeve cítil pohodlne, elegantne a zanechal v ňom vynikajúci dojem. Medzi prvým stretnutím manažéra s klientom a odovzdaním hotového odevu na mieru, je jedna skúška na dotiahnutie detailov. Tím našich krajčírov kladie dôraz na maximálnu spokojnosť klienta v každom detaile.

Manažéra projektu šitia na mieru, pána Romana Vajaša, môže klient priamo kontaktovať na tel. čísle: 0918 562 577.

Na odev šitý na mieru, nie je možné použiť zákaznícku kartu ani inú zľavovú kartu.

Zobraziť galériu strihov

Corporate

Špecializujeme sa aj na výrobu elegantných pracovných odevov, najmä oblekov a kostýmov v duchu požadovanej firemnej kultúry. Naše výrobné technológie ponúkame na šitie pánskych a dámskych manažérskych, voľnočasových, školských a pracovných odevov ako aj oblečenia pre skupiny pracovníkov v rôznych oblastiach (finančné inštitúcie, obchod, hotelierstvo, doprava, štátna správa a pod.).
Firemné odevy vieme zabezpečiť aj brandingom v rôznych formách, ako sú tlač, výšivka a podobne.
Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte: info@ozeta.test.wisdomfactory.sk

Zobraziť galériu strihov