Kariéra a zamestnanecké výhody

Vraví sa, že ak môžete robiť to, čo vás baví, nemusíte už nikdy v živote pracovať. Máme radosť zo stretávania sa s našimi zákazníkmi, sme nadšencami nadčasovej módy a napĺňa nás neustále tvoriť produkt pre náročného klienta s jedinečným vkusom a osobitými požiadavkami pre najvyššiu kvalitu na trhu.

Staňte sa jedným z nás a pridajte sa k veľkolepému príbehu, ktorý rozpísal v roku 1939 Jan Nehera.

Čo u nás nájdete?

Stabilita značky s históriou

Už viac ako 80 rokov spájame tradície a inovácie s cieľom dosahovania čo najvyššej kvality produktu. V našich dámskych a pánskych kolekciách sa zrkadlia dlhoročné skúsenosti s jedinečným rukopisom našich talentovaných krajčírskych majstrov a spolupráca s poprednými európskymi dodávateľmi materiálov.

KULTÚRA ZNAČKY

Tvoríme progresívny svetový design vyrobený na vlastných linkách v Topoľčanoch. Sme fanúšikmi poctivej domácej remeselnej práce a záleží nám na tom, aby sme vytvárali pracovné miesta a zdravé pracovné prostredie pre šikovné ruky na Slovensku.

Zamestnanecké benefity

S poznaním pozadia OZETA, je veľmi ľahké sa pre ňu nadchnúť. Môžete si byť istý, že Vaša túžba doplniť si šatník o prémiové kúsky nezostane nevypočutá, pretože k dispozícii budete mať exkluzívnu zamestnaneckú zľavu na všetky produkty!

Zároveň dostanete reprezentatívnu elegantnú uniformu ušitú špeciálne pre zamestnancov v dielňach OZETA.

Neustála motivácia a rozvoj zamestnancov

Každého člena nášho tímu OZETA považujeme za veľmi dôležitú súčasť našej firmy. Aj preto pravidelne organizujeme teambuildingy a akcie, kde máme lepšiu príležitosť vzájomne sa spoznať.

Našich kolegov v predajniach sa snažíme neustále motivovať prostredníctvom variabilnej mesačnej odmeny, motivačných súťaží a ďalšími príplatkami.

Je pre nás dôležité, aby tak ako napreduje naša značka, mali možnosť napredovať aj naši zamestnanci. Preto sa môžete tešiť na neustály prístup k množstvu školení pre Váš pracovný rozvoj.

Koho hľadáme?

Do tímu hľadáme komunikatívnych členov pozitívnou energiou. No prioritou je pre nás, aby ste mali v sebe to, čo zdobí prakticky každého nášho zamestnanca - skutočnú vášeň pre kvalitnú dámsku a pánsku módu. Ak teda:

  • máte nadšenie pre svoju prácu
  • dokážete poradiť iným a inšpirovať ich
  • dokážete od oka aspoň približne odhadnúť veľkosť obleku
  • poznáte rozdiel medzi ľanom, bavlnou a polyesterom
  • dokážete so zavretými očami uviazať kravatu na 5 spôsobov
  • máte radi ľudí a baví vás s nimi pracovať
  • je pre vás spokojnosť zákazníka prioritou č.1
  • viete, čo je práve trendy a viete, čo je nadčasové a bude trendy vždy
  • radi experimentujete
  • máte v sebe túžbu sa veci z tohoto zoznamu naučiť

Nevieme sa dočkať momentu, kedy Vás budeme môcť spoznať osobne. Napíšte nám!

Aktuálne obsadzované pozície

Regionálny/a manažér/ka OZETA

Chcete byť súčasťou najvýznamnejšej odevnej značky na Slovensku? Do nášho tímu v Košiciach hľadáme možno práve teba!

Pre predajne OZETA región "východ", hľadáme Regionálneho manažéra / manažérku.

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
operatívne riadenie činnosti predajní OZETA na regionálnej úrovni a riešenie vzniknutých problémov
budovanie profesionálneho, motivovaného a stabilného tímu predajcov
vedenie a kontrola pobočiek vo zverenom regióne
stanovuje ciele a plány pre jednotlivé prevádzky, zabezpečuje ich napĺňanie celým tímom
kontroluje KPI ukazovatele a plnenia plánu
vedie tím predajcov a riadi jeho predajné aktivity v regióne
stará sa o jeho rozvoj a motiváciu, poskytuje im spätnú väzbu a školenia
pravidelne reportuje výsledky zverených prevádzok
monitoruje potenciál trhu vo zverenom regióne a konkurenciu
organizuje a aktívne sa zapája do inventúr a remodelingov predajní
zodpovedá za vizuál prevádzok podľa štandardov
komunikuje s ďalšími oddeleniami spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

- finančný príspevok na stravovanie vo výške 4,40€ za zmenu
- 50% zľava na nákup tovaru v našich predajniach (pánsky aj dámsky tovar, doplnky)
- služobné auto, notebook a mobilný telefón
- možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy s kontaktnými údajmi, prosíme zasielať e-mailom.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ďalej kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Predchádzajúca prax na podobnej pozícii v oblasti fashion je nevyhnutná.
Skúsenosti s vedením tímu.
Rozhodnosť, flexibilita, schopnosť samostatne si organizovať pracovný čas a určovať priority.
VP sk. B, aktívny šofér.

V prípade záujmu pošlite životopis s fotkou na mail: budosova@ozeta.sk

Zástupca / Zástupkyňa vedúceho skladu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho centrálneho skladu hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:
- viesť evidenciu aktuálneho stavu zásob a presunov medzi skladmi v skladovom systéme
- pripravovať tovar a jeho fakturáciu iným odberateľom
- evidovať a vybavovať reklamácie
- zúčastňovať sa na inventúrach skladu

- príspevok na pitný režim

31.3.2024

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti v obore sú výhodou

3

Zodpovednosť, dôslednosť a zmysel pre poriadok.
Komunikačné schopnosti.
Schopnosť tímovej práce.

Aktívna znalosti práce s PC (Word, Excel) je nutná.

Chcete u nás pracovať, ale momentálne nemáme pre vás nič voľné? Pošlite nám svoj profesný životopis, keď budeme hľadať niekoho na pozíciu, ktorá by sa vám hodila, dozviete sa o tom medzi prvými.

budosova@ozeta.sk