O nás

SPOLEČNOST

OTTO BERG je značka, která si za více než deset let působení na světovém trhu módy spravedlivě získala všeobecné uznání a důvěru zákazníků různých zemí.

Kolekce značky OTTO BERG jsou vyráběny v nejlepších továrnách Evropy. Značka si zakládá na používání vysoce kvalitních přírodních materiálů světových výrobců tkanin. Léta zkušeností a kvalitní technologie umožňují produkovat detailně vypracované a skvěle padnoucí obleky, v nichž se snoubí nadčasovost i výzva. OTTO BERG vnímá potřebu klientů střídat eleganci s ležérností, čemuž přizpůsobil svůj sortiment. Nabídka je rozšířena o nejlepší výběr z módních značek Venti, Casa moda a Lerros. OTTO BERG - evropský styl a důkladné propracování umožňuje klientům udržet si sebevědomí v jakékoliv situaci.

ŤAŽKÉ ČASY, KTORÉ NÁS ZOCELILI

Tak, ako najťažšie časy formujú charakter človeka, tak sa aj naša Ozeta stala tým, čím je, vďaka všetkým prekážkam, ktorým sme museli od nášho vzniku v roku 1939 čeliť.

Krátko po skončení II.svetovej vojny bola naša továreň zničená ustupujúcim fašistickým vojskom. Po tom, čo sme sa z tejto rany za pár týždňov pozviechali a obnovili výrobu, bol podnik znárodnený. Po roku 1990 sa nás pokúsila zlomiť kupónová privatizácia, aj radikálny nárast dovozu nekvalitného tovaru z Ázie. 

Minulosť nás však nestraší. Práve naopak, napĺňa nás hrdosťou, že napriek všetkému sme dnes tu, pripravený obliecť vás na akúkoľvek výzvu, ktorá pred vami stojí. 

Je nám a našim zákazníkom pripomienkou toho, že na konci sa usmievajú tí, ktorí sa aj v najťažších časoch držia svojich hodnôt - hodnôt, z ktorých nikdy nepoľavíme.

Správny výber oblečenia považujeme za umenie, ktorým človek vyjadruje svoju osobnosť, svoje ambície, názory, prezentuje svoju náladu a v neposlednom rade šarmantne dementuje svoj rodný list.

Zastávame názor, že elegancia je krásou, ktorá nevymizne. Medzi hlavné hodnoty značky OZETA patria kvalita, nadčasové strihy a služby klientom na vysokej úrovni.

MILUJEME ČO ROBÍME

Pánska móda je našou vášňou. Produkty, ktoré vyrábame, sú presne také, aké chceme sami nosiť. Baví nás vytvárať spolu s vami váš vysnívaný oblek na mieru, s dôrazom na každý jeden detail.

Neustále testujeme exkluzívne materiály zo zahraničia a dbáme na to, aby sme vám každý deň prinášali len to najlepšie. 

Pánska móda pre nás nie je len biznis. Našou víziou sú estetickejšie slovenské ulice, plné elegantne oblečených, hrdých a sebavedomých mužov.

Sieť značkových predajní ponúka precízne spracované vysoko-kvalitné odevy pre pánov i dámy z materiálov svetových značiek.

POCTIVÁ DOMÁCA VÝROBA

Naše produkty šijeme v Topoľčanoch. Sme fanúšikmi poctivej domácej remeselnej práce a záleží nám na tom, aby sme vytvárali pracovné miesta a zdravé pracovné prostredie pre šikovné ruky na Slovensku.

Vďaka tomu, že máme vlastnú fabriku, je celý proces výroby neustále pod našou kontrolou a máme tak istotu, že odev, ktorý si oblečiete, je ušitý s dôrazom na vysokú kvalitu prevedenia. Naši zruční krajčíri sú našou zárukou.