O nás

TRADÍCIA AKO NAŠA VIZITKA

Značka Ozeta vznikla na odkaze skutočnej legendy módneho priemyslu - Jana Neheru.

A práve tento odkaz je tým, čo nás už takmer 80 rokov poháňa v tvrdej práci a čo nám každý deň pripomína, aké sú naše priority - prinášať našim zákazníkom nadčasovú pánsku módu, s osobným prístupom a za férové ceny. Pre mužov a ženy, ktorí si chcú zachovať eleganciu a pritom sa neboja byť videní.


ŤAŽKÉ ČASY, KTORÉ NÁS ZOCELILI

Tak, ako najťažšie časy formujú charakter človeka, tak sa aj Ozeta stala tým, čím je, vďaka všetkým prekážkam, ktorým sme museli od nášho vzniku v roku 1939 čeliť.

Krátko po skončení II.svetovej vojny bola naša továreň zničená ustupujúcim fašistickým vojskom. Po tom, čo sme sa z tejto rany za pár týždňov pozviechali a obnovili výrobu, bol podnik znárodnený. Po roku 1990 sa nás pokúsila zlomiť kupónová privatizácia, aj radikálny nárast dovozu nekvalitného tovaru z Ázie. 

Minulosť nás však nestraší. Práve naopak, napĺňa nás hrdosťou, že napriek všetkému sme dnes tu, pripravený obliecť vás na akúkoľvek výzvu, ktorá pred vami stojí. 

Je nám a našim zákazníkom pripomienkou toho, že na konci sa usmievajú tí, ktorí sa aj v najťažších časoch držia svojich hodnôt - hodnôt, z ktorých nikdy nepoľavíme.

Správny výber oblečenia považujeme za umenie, ktorým človek vyjadruje svoju osobnosť.

Zastávame názor, že elegancia je krásou, ktorá nevymizne. Medzi hlavné hodnoty značky OZETA patria kvalita, nadčasové strihy a služby klientom na vysokej úrovni.

MILUJEME ČO ROBÍME

Móda je našou vášňou. Produkty, ktoré vyrábame, sú presne také, aké chceme sami nosiť. Baví nás vytvárať spolu s vami váš vysnívaný produkt, s dôrazom na každý jeden detail.

Neustále testujeme exkluzívne materiály zo zahraničia a dbáme na to, aby sme vám prinášali len to najlepšie. 

Sieť značkových predajní ponúka precízne spracované vysoko-kvalitné odevy pre pánov i dámy z materiálov svetových značiek.

POCTIVÁ DOMÁCA VÝROBA

Naše produkty šijeme v Topoľčanoch. Sme fanúšikmi poctivej domácej remeselnej práce a záleží nám na tom, aby sme vytvárali pracovné miesta a zdravé pracovné prostredie pre šikovné ruky na Slovensku.

Vďaka tomu, že máme vlastnú fabriku, je celý proces výroby neustále pod našou kontrolou a máme tak istotu, že odev, ktorý si oblečiete, je ušitý s dôrazom na vysokú kvalitu prevedenia. Naši zruční krajčíri sú našou zárukou.