Výroba

Všetky naše produkty vznikajú v našej modernej fabrike v Topoľčanoch. Pri jej rozlohe cez 8500 metrov štvorcových a 280 zamestnancoch ide o jedného z najväčších odevných producentov v strednej Európe.

S momentálnym počtom zamestnacov a strojovým parkom sme schopní vyrobiť 13000 kusov odevov mesačne. Okrem výroby odevov značky OZETA šijeme aj pre ďalších klientov v Nemecku, Holandsku, Škandinávii, Rakúsku či Anglicku.

DÔRAZ NA KVALITU

Skúsené ruky našich šikovných krajčíriek a krajčírov sú elementom, na ktorý sa pri našej výrobe spoliehame a ktorý si nesmierne vážime. 

Dlhoročné skúsenosti týchto ľudí nám dávajú istotu, že produkt, ktorý si oblečiete, bude nielen technicky dokonalý, ale aj ušitý s láskou.

NAŠA VLASTNÁ VÝROBA

Je pre nás veľmi dôležité, aby bola výroba našich produktov v našej réžii. Vďaka vlastnej fabrike máme celý proces výroby neustále pod kontrolou a nemusíme sa spoliehať na cudzie kapacity. Môžeme sa tak naplno sústrediť na neustály rozvoj našich kolekcií.

Zamestnávame predovšetkým tie najšikovnejšie ruky, no vďaka nášmu systému vzdelávania dokážeme poskytnúť príležitosť aj tým, ktorí sú ochotní sa učiť a horí v nich vášeň pre módu a remeslo.

SPRACOVANIE POD DROBNOHĽADOM

Samozrejme si uvedomujeme, že nikto nie je dokonalý a aj najlepšia ručná práca môže vykazovať drobné prvky nedokonalosti.

Aby sme mali absolútnu istotu, že vám doručíme ten najlepší možný produkt, dôkladne kontrolujeme všetky materiály pred ich spracovaním na zrážanlivosť, pevnosť vo šve, stálofarebnosť a množstvo ďalších parametrov. 

O strih samotných materiálov sa stará počítačom riadený, automatický rezací stroj, ktorý sa vyznačuje mimoriadnou presnosťou.

PARTNEROV SI VYBERÁME

Pri výbere dodávateľov sú naše očakávania nastavené mimoriadne vysoko. Zameriavame sa primárne na dlhodobú spoluprácu s najlepšími dodávateľmi z krajín, v ktorých má výroba tkanín dlhodobú tradíciu.

Naši najväčší dodávatelia sú renomované firmy hlavne z Talianska, Nemecka a Portugalska. Prioritou je pre nás najmä to, aby zákazník od nás dostal dizajnovo, materiálovo a zároveň cenovo to najlepšie, čo je na trhu dostupné. 

Než sa pustíme do spolupráce, dôkladne testujeme každý jeden produkt a dbáme na to, aby sa hodnoty našich dodávateľov zhodovali s tými našimi.