Úpravy a šitie na mieru

Krajčírske úpravy na mieru

Jednou zo základných predností značky OZETA je šírka veľkostného sortimentu, v ktorom ponúkame naše produkty. Na rozdiel od mnohých značiek, ktoré sa koncentrujú len na najbežnejšie veľkosti v základnej výškovej skupine, nájde u nás zákazník obleky až v 28 veľkostiach v štandardnej, predĺženej aj skrátenej výškovej skupine.

Sme si vedomí, že každý zákazník má špecifickú postavu a tak základ našich oblekových kolekcii tvorí rada Mix & Match, pri ktorých je možnosť kombinovať rôzne veľkosti saka, nohavíc, prípadne vesty. Pri základných modeloch je dokonca možnosť výberu medzi strihmi „regular fit“ a “slim fit“.

Napriek našim výborným strihom a širokej škále veľkostnej krivky sa nám pri jedinečnosti jednotlivých postáv stále môže stať, že oblek nesedí zákazníkovi na 100%. Vtedy zákazníkovi vieme prispôsobiť oblek ,,na mieru“ prostredníctvom krajčírskych úprav. Náš personál vám ochotne pomôže a sprostredkuje úpravy podľa vašich potrieb. 

Zoznam špecializovaných predajní

V každej našej predajni dostanete od nášho personálu odborné poradenstvo, či je potrebná optimalizácia konkrétnej časti obleku. Prostredníctvom krajčírskych úprav vieme docieliť, aby oblek spĺňal stanovený štandard, aj v prípade, že vaša postava úplne nepodlieha našej konfekčnej rade. Naše predajne vám bežne odporučia vhodný typ krajčírskej úpravy a overené krajčírstvo.

V ponuke služieb máme však niekoľko prevádzok, ktoré priamo spolupracujú s našou špecializovanou krajčírkou. Personál týchto predajní je odborne zaškolený, čo znamená, že personál OZETA je schopný sám zaznačiť a sprostredkovať vám krajčírske úpravy bez účasti 3. strany. Pri kúpe obleku vám priamo oblek zaznačí na krajčírske úpravy a vy si hotový oblek vyzdvihnete v dohodnutý termín. 

ZOZNAM ŠPECIALIZOVANÝCH PREDAJNÍ:

AUPARK Bratislava

CENTRAL Bratislava

BORY MALL Bratislava

NIVY, Bratislava

LAUGARICIO, Trenčín

VEĽKOMORAVSKÁ 14, Trenčín

Cenník krajčírskych úprav

NOHAVICE

Skrátenie, predĺženie nohavíc: 9,60 €

Zúženie oblekových nohavíc v páse: 9,60 €

Zúženie iných nohavíc v páse (rifle, samostatné nohavice): 12,00 €

Zúženie po bokoch: 14,40 €

Zníženie sedu o pásem: 18,00 €

Výmena zipsu: 12,00 €

SAKO

Skrátenie, predĺženie rukávov: 14,40 €

Skrátenie dĺžky saka: 18,00 €

Zúženie na zadnom diely (na chrbte): 14,40 €

Zúženie po bokoch: 14,40 €

Úprava priekrčníka pod golierom: 14,40 €

Prešitie gombíkov: 4,80 €

KABÁT, BUNDA

Skrátenie rukávov: 14,40 €

Výmena zipsu na bunde: 18,00 €

VESTA

Zúženie, rozšířenie: 14,40 €

KOŠEĽA, POLOKOŠEĽA

Skrátenie rukávov: 9,60 €

Skrátenie dĺžky košele: 9,60 €

Zúženie po bokoch: 9,60 €

Zúženie v chrbte: 9,60 €

Cenník je platný od 01.01.2021.

Ceny patia pro štandardnom dodaní do 4 pracovných dni (po 18.00 hod) 

EXPRESNÁ ÚPRAVA (iba dohodou)

do 1 pracovného dňa (po 18:00) 100% prirážka

Šitie na mieru

V projekte ,,Šitia na mieru‘‘ pre našich zákazníkov aktuálne hľadáme najlepšie možné riešenia. Veľmi nám záleží, aby naši zákazníci rovnako ako v našich predajniach i v kategórii personalizácie obleku dostali najvyššiu kvalitu zo Slovenska. 


Preto Vás prosíme o dočasnú trpezlivosť ohľadne absencie tejto možnosti v našich službách. Ihneď ako bude tento projekt znovu spustený, budú tieto informácie aktualizované na našej stránke. 


Dovtedy vás pozývame na návštevu našich predajní OZETA, kde nájdete u nás obleky až v 28 veľkostiach štandardnej, predĺženej aj skrátenej výškovej skupiny. Sme si vedomí, že každý zákazník má špecifickú postavu a tak základ našich oblekových kolekcii tvorí rada Mix & Match, pri ktorých je možnosť kombinovať rôzne veľkosti saka, nohavíc, prípadne vesty. 


CORPORATE

Špecializujeme sa aj na výrobu elegantných pracovných odevov, najmä oblekov a kostýmov v duchu požadovanej firemnej kultúry. Naše výrobné technológie ponúkame na šitie pánskych a dámskych manažérskych, voľnočasových, školských a pracovných odevov ako aj oblečenia pre skupiny pracovníkov v rôznych oblastiach (finančné inštitúcie, obchod, hotelierstvo, doprava, štátna správa a pod.).
Firemné odevy vieme zabezpečiť aj brandingom v rôznych formách, ako sú tlač, výšivka a podobne.

KONTAKT PRE VÝROBU PRACOVNÝCH ODEVOV:  
+421 902 997 305