Šitie na mieru

V projekte ,,Šitia na mieru‘‘ pre našich zákazníkov aktuálne hľadáme najlepšie možné riešenia. Veľmi nám záleží, aby naši zákazníci rovnako ako v našich predajniach i v kategórii personalizácie obleku dostali najvyššiu kvalitu zo Slovenska. 


Preto Vás prosíme o dočasnú trpezlivosť ohľadne absencie tejto možnosti v našich službách. Ihneď ako bude tento projekt znovu spustený, budú tieto informácie aktualizované na našej stránke. 


Do vtedy vás pozývame na návštevu našich predajní OZETA, kde nájdete u nás obleky až v 28 veľkostiach štandardnej, predĺženej aj skrátenej výškovej skupiny. Sme si vedomí, že každý zákazník má špecifickú postavu a tak základ našich oblekových kolekcii tvorí rada Mix & Match, pri ktorých je možnosť kombinovať rôzne veľkosti saka, nohavíc, prípadne vesty. 

Corporate

Špecializujeme sa aj na výrobu elegantných pracovných odevov, najmä oblekov a kostýmov v duchu požadovanej firemnej kultúry. Naše výrobné technológie ponúkame na šitie pánskych a dámskych manažérskych, voľnočasových, školských a pracovných odevov ako aj oblečenia pre skupiny pracovníkov v rôznych oblastiach (finančné inštitúcie, obchod, hotelierstvo, doprava, štátna správa a pod.).
Firemné odevy vieme zabezpečiť aj brandingom v rôznych formách, ako sú tlač, výšivka a podobne.

KONTAKT PRE VÝROBU PRACOVNÝCH ODEVOV:  
+421 902 997 305