Úpravy a šitie na mieru

Krajčírske úpravy na mieru

Jednou zo základných predností značky OZETA je šírka veľkostného sortimentu, v ktorom ponúkame naše produkty. Na rozdiel od mnohých značiek, ktoré sa koncentrujú len na najbežnejšie veľkosti v základnej výškovej skupine, nájde u nás zákazník obleky až v 28 veľkostiach v štandardnej, predĺženej aj skrátenej výškovej skupine.

Sme si vedomí, že každý zákazník má špecifickú postavu a tak základ našich oblekových kolekcii tvorí rada Mix & Match, pri ktorých je možnosť kombinovať rôzne veľkosti saka, nohavíc, prípadne vesty. Pri základných modeloch je dokonca možnosť výberu medzi strihmi „regular fit“ a “slim fit“.

Napriek našim výborným strihom a širokej škále veľkostnej krivky sa nám pri jedinečnosti jednotlivých postáv stále môže stať, že oblek nesedí zákazníkovi na 100%. Vtedy zákazníkovi vieme prispôsobiť oblek ,,na mieru“ prostredníctvom krajčírskych úprav. Náš personál vám ochotne pomôže a sprostredkuje úpravy podľa vašich potrieb. 

Zoznam špecializovaných predajní

V každej našej predajni dostanete od nášho personálu odborné poradenstvo, či je potrebná optimalizácia konkrétnej časti obleku. Prostredníctvom krajčírskych úprav vieme docieliť, aby oblek na vašej postave spĺňal stanovený štandard, ako má na postave ideálne sedieť, napriek tomu, že vaša postava nepodlieha dokonale našej konfekčnej rade. Naše predajne vám bežne odporučia typ krajčírskej úpravy a overené krajčírstvo.

V ponuke služieb máme však niekoľko prevádzok, ktoré priamo spolupracujú s našou špecializovanou krajčírkou. Personál týchto predajní je odborne zaškolený, čo znamená, že personál OZETA je schopný sám zaznačiť a sprostredkovať vám krajčírske úpravy bez účasti 3. strany. Pri kúpe obleku vám priamo oblek zaznačí na krajčírske úpravy a vy si hotový oblek vyzdvihnete v dohodnutý termín. 

ZOZNAM ŠPECIALIZOVANÝCH PREDAJNÍ:

AUPARK Bratislava

CENTRAL Bratislava

BORY MALL Bratislava

NIVY, Bratislava

LAUGARICIO, Trenčín

VEĽKOMORAVSKÁ 14, Trenčín

Cenník krajčírskych úprav

NOHAVICE

Skrátenie, predĺženie nohavíc: 9,60 €

Zúženie oblekových nohavíc v páse: 9,60 €

Zúženie iných nohavíc v páse (rifle, samostatné nohavice): 12,00 €

Zúženie po bokoch: 14,40 €

Zníženie sedu o pásem: 18,00 €

Výmena zipsu: 12,00 €

SAKO

Skrátenie, predĺženie rukávov: 14,40 €

Skrátenie dĺžky saka: 18,00 €

Zúženie na zadnom diely (na chrbte): 14,40 €

Zúženie po bokoch: 14,40 €

Úprava priekrčníka pod golierom: 14,40 €

Prešitie gombíkov: 4,80 €

KABÁT, BUNDA

Skrátenie rukávov: 14,40 €

Výmena zipsu na bunde: 18,00 €

VESTA

Zúženie, rozšířenie: 14,40 €

KOŠEĽA, POLOKOŠEĽA

Skrátenie rukávov: 9,60 €

Skrátenie dĺžky košele: 9,60 €

Zúženie po bokoch: 9,60 €

Zúženie v chrbte: 9,60 €

Cenník je platný od 01.01.2021.

Ceny patia pro štandardnom dodaní do 4 pracovných dni (po 18.00 hod) 

EXPRESNÁ ÚPRAVA (iba dohodou)

do 1 pracovného dňa (po 18:00) 100% prirážka

Šitie na mieru

V projekte ,,Šitia na mieru‘‘ pre našich zákazníkov aktuálne hľadáme najlepšie možné riešenia. Veľmi nám záleží, aby naši zákazníci rovnako ako v našich predajniach i v kategórii personalizácie obleku dostali najvyššiu kvalitu zo Slovenska. 


Preto Vás prosíme o dočasnú trpezlivosť ohľadne absencie tejto možnosti v našich službách. Ihneď ako bude tento projekt znovu spustený, budú tieto informácie aktualizované na našej stránke. 


Dovtedy vás pozývame na návštevu našich predajní OZETA, kde nájdete u nás obleky až v 28 veľkostiach štandardnej, predĺženej aj skrátenej výškovej skupiny. Sme si vedomí, že každý zákazník má špecifickú postavu a tak základ našich oblekových kolekcii tvorí rada Mix & Match, pri ktorých je možnosť kombinovať rôzne veľkosti saka, nohavíc, prípadne vesty. 


CORPORATE

Špecializujeme sa aj na výrobu elegantných pracovných odevov, najmä oblekov a kostýmov v duchu požadovanej firemnej kultúry. Naše výrobné technológie ponúkame na šitie pánskych a dámskych manažérskych, voľnočasových, školských a pracovných odevov ako aj oblečenia pre skupiny pracovníkov v rôznych oblastiach (finančné inštitúcie, obchod, hotelierstvo, doprava, štátna správa a pod.).
Firemné odevy vieme zabezpečiť aj brandingom v rôznych formách, ako sú tlač, výšivka a podobne.

KONTAKT PRE VÝROBU PRACOVNÝCH ODEVOV:  
+421 902 997 305