Šitie na mieru

Ako to funguje?

Individual

Pre náročnú skupinu klientov ponúkame exkluzívne ŠITIE NA MIERU z kvalitných materiálov talianskych módnych domov, v moderných strihoch riadiacich sa najnovšími svetovými trendmi.


Vsadili sme na kvalitných krajčírov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorých odbornosť a profesionálny prístup sú zárukou, že klient odchádza spokojný, s modelom ušitým presne na mieru a podľa jeho predstáv.

POSTUP: Po dohode prichádza za klientom manažér projektu šitia na mieru s diapazónom materiálov a strihov. Vezme klientovi miery, pomôže mu s výberom najvhodnejšieho materiálu, farby, strihu – tak, aby sa klient v odeve cítil pohodlne, elegantne a zanechal v ňom vynikajúci dojem. Medzi prvým stretnutím manažéra s klientom a odovzdaním hotového odevu na mieru, je jedna skúška na dotiahnutie detailov. Tím našich krajčírov kladie dôraz na maximálnu spokojnosť klienta v každom detaile.

KONTAKT PRE INDIVIDUÁLNE ŠITIE: +421 918 562 577, Roman Vajaš

Corporate

Špecializujeme sa aj na výrobu elegantných pracovných odevov, najmä oblekov a kostýmov v duchu požadovanej firemnej kultúry. Naše výrobné technológie ponúkame na šitie pánskych a dámskych manažérskych, voľnočasových, školských a pracovných odevov ako aj oblečenia pre skupiny pracovníkov v rôznych oblastiach (finančné inštitúcie, obchod, hotelierstvo, doprava, štátna správa a pod.).
Firemné odevy vieme zabezpečiť aj brandingom v rôznych formách, ako sú tlač, výšivka a podobne.

KONTAKT PRE VÝROBU PRACOVNÝCH ODEVOV:  
+421 902 997 305