Už ste jedno veľké rozhodnutie urobili - vybrali ste si ženu, ktorú chcete vidieť po svojom boku po zvyšok svojho života. V porovnaní s tým sa možno výber správneho obleku na svadbu javí ako banalita, no opak je pravdou.

Koniec koncov, chystáte sa na jeden z najväčších dní vašich životov. Je teda vašou povinnosťou nevestu adekvátne reprezentovať a byť na svojej svadbe najlepšie vyzerajúcim mužom v miestnosti. A s tým vám už pomôžeme my. Vy pamätajte len na jedno - akýkoľvek oblek si vyberiete, noste ho s hrdosťou a úsmevom na tvári.

Prezrite si našu najnovšiu svadobnú kolekciu, v ktorej určite nájdete oblek presne podľa vášho gusta!

Šedý oblek

Šedý oblek je univerzálny, preto má v rámci našej svadobnej kolekcie svoje nezastúpiteľné miesto. Jeho najväčšou výhodou je, že krásne zvláda prechod z denného svetla na nočné, takže dokonale vyzerá tak počas obradu cez deň, ako aj počas svadobnej párty v noci. Kým modrý oblek žiari cez deň a čierny oblek žiari v noci, šedý zvládne perfektne oboje!

Svetlomodrý oblek

V súboji oblekov o popularitu medzi ženíchmi momentálne modrý oblek vyhráva. Čím to je? Možno tým, aký je modrý oblek univerzálny a ľahko kombinovateľný. Túto sezónu sme si pripravili vlnený oblek SUPER 100’S od talianskeho výrobcu MARZOTTO v krásnej ľadovo modrej farbe. Oblek je polopodšitý, vďaka čomu je dokonalou voľbou na letnú svadbu.

Čierny oblek

Čierny oblek je absolútne nesmrteľná klasika, ktorá bude mať v histórii pánskej módy už navždy svoje nezastúpiteľné miesto. Zároveň však platí, že je aj najkonzervatívnejšou voľbou, s čím súvisí aj jeho využitie - čierny oblek je perfektný na tradičné svadby v kostoloch či historických priestoroch. Jeho veľkou výhodou je, že s príchodom noci bude vyzerať každou minútou len lepšie - noc mu jednoducho svedčí.

Károvaný oblek s vestou

Ak ako ženích niečo nechcete, tak je to vizuálne zapadnúť na svojej svadbe medzi ostatných svadobčanov. A jemný károvaný vzor je dokonalým spôsobom, ako to docieliť - púta pozornosť tým správnym spôsobom. Len pozor, aby sa nevesta nenaštvala, keď budú všetky oči na vás!

Svadba inak

Možno chystáte svadbu niekde na pláži v Španielsku. A možno si jednoducho nepotrpíte na tradície a radi robíte veci inak. Áno, svadba nemusí byť len o uhladených oblekoch a najmä leto ponúka priestor na zaujímavé experimenty, ktoré z nej spravia zážitok, na ktorý budete roky spomínať. Vyhnúť sa tradíciam ale ešte neznamená, že máte právo dať si na seba čokoľvek - akokoľvek neformálna, stále je to vaša svadba. Čo tak zobrať si na seba to najlepšie, čo ponúka smart casual móda?

Za fotografie k tomuto blogu ďakujeme: https://www.instagram.com/vojtechdurkovic.sk/ (foto 1,2) ,  https://www.instagram.com/dodokova_mon/?hl=sk  (foto 7,8), https://www.hudaktomas.sk/ (foto 9,10) a  http://janakussova.sk/ (foto 11,12) .