Oslavujte výnimočné okamihy v nezameniteľnom štýle


Výnimočné príležitosti vyžadujú špeciálny prístup k výberu oblečenia. Práve teraz nastupuje do popredia obdobie slávnostných večierkov a plesov, kde máte jedinečnú príležitosť vyniknúť svojou eleganciou a vkusom. Oslavujte tieto výnimočné momenty v jedinečnom štýle a pritiahnite pozornosť kvalitou a dokonalými detailmi vášho outfitu. Inšpirujte sa a nájdite optimálnu harmóniu pre nezabudnuteľný dojem.

Kľúčová farba sezóny pre výnimočné udalosti

Vďaka výrazným farbám bude váš výzor omnoho nápaditejší. Doprajte si pozornosť okolia a nechajte váš vzhľad skutočne vyniknúť. Sýta červená v dámskej kolekcii je nie len farbou Vianoc - v posledných zimných sezónach sa stala ikonou štýlu. Garantuje tak horúci atraktívny vzhľad v mnohých ohľadoch. 

OBZVLÁŠŤ PRÍŤAŽLIVÝ FORMÁLNY VZHĽAD červenej

Tajomstvo a elegancia čiernej

Elegantné čierne zavinovacie šaty s lemovaním zo saténu symbolizujú autentickú vnútornú silu a odhodlanie. Ich rafinované strihové prevedenie zároveň spočíva v maximálnej elegancii. Ak túžite po dokonalých, no zároveň originálnych "little black dress", ktoré vám poslúžia na množstvo príležitostí a dokonale vás definujú, tieto šaty sú tou pravou voľbou!

Smoking je najvyšší level elegancie, ktorý môžu muži počas spoločenských udalostí dosiahnuť. Po ústupe fraku je smoking najslávnostnejším pánskym večerným oblekom. Jeho nosenie si však vyžaduje bezchybnosť a u pánov je povolený iba pokiaľ je uvedený na pozvánke k danej spoločenskej udalosti. Tento dress code je najprísnejší na detaily. V našej online ponuke si môžete vybrať tradičný smoking so šálovou fazónou, či progresívnejší model s výraznými špicatými klopami. 

stavte na najvyššiu eleganciu čiernej

Sila klasického čierneho kostýmu

Klasické štýly, ktoré ponúkajú všestrannosť a vydržia skúšku časom. Jedným z takýchto príkladov je klasický "power suit", ktorý je možné ozvláštniť akýmkoľvek rafinovaným doplnkom pre ich nový neopozeraný výraz. Stavte na čierny kostým, ktorý je skvelou investíciou na mnoho rokov a poskytne vám obzvlášť sofistikovaný vzhľad počas každej výnimočnej udalosti. 

Vyberte si kostým podľa vlastných preferencii

Limitovaná edícia JANKIV

Plisovanie je jeden z najefektnejších spôsobov, ako pozdvihnúť vzhľad k absolútnej dokonalosti. Efekt lomu svetla a odleskov materiálu v pravidelných líniách vás urobí neprehliadnuteľnou. Model je zaradený do našej ponuky v rámci dlhodobej exkluzívnej spolupráce so slovenskou značkou JANKIV.

Exkluzívne produkty v jedinečnej slovenskej spolupráci

Nepremeškajte taktiež produkty z našej pilotnej edície "Premium Collection". Tieto exkluzívne produkty nezohľadňujú len módu - sú určené pre najnáročnejších klientov z hľadiska štýlu i vhodnosti, ktorí chcú pôsobiť maximálne reprezentatívne za každých okolností.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY