Premium Collection


OZETA predstavuje svojim verným zákazníkom a nadšencom módy svoju pilotnú edíciu "Premium Collection".

Kolekcia uvádza nový míľnik v bohatej histórii Ozety, ktorý je odrazom luxusu a stvárňuje odhodlanosť prinášať neustále inovácie a nadčasový dizajn s vlastným jedinečným rukopisom. 

Tieto exkluzívne produkty nezohľadňujú len módu - sú určené pre najnáročnejších klientov z hľadiska štýlu i vhodnosti, ktorí chcú pôsobiť maximálne reprezentatívne za každých okolností. Kolekcia spája históriu a dynamiku, zmysel pre detail a pre výkon, ktoré zachytávajú dnešnú potrebu autentickej krásy a pohodlia.


Venované mužom a ženám, ktorí si cenia vysokú kvalitu a nezameniteľný štýl

Dámska kolekcia zahŕňa prepracované modely šiat, kabátov, kostýmov, blúzok a ďalších produktov, ktoré zdôrazňujú ženskú sofistikovanosť a šarm. Tieto kúsky vytvoria jedinečné outfity pre moderné sebavedomé ženy, ktoré chcú vyjadriť svoju vlastnú módnu identitu.

Pánsky sortiment "Premium Collection" zahŕňa elegantné prvky, ako smoking, oblek, košeľa, kabát, ktoré sú určené pre mužov, ktorí oceňujú vysoký štandard prvotriednej kvality. Muži sa budú cítiť v produktoch sebavedome a štýlovo bez ohľadu na príležitosť, pre ktorú produkty využijú.

Prestížny produkt vyrobený na Slovensku

Všetky produkty kolekcie sú ušité na Slovensku. Vysoká kvalita produktu a lokálna výroba je hlboko zakorenená v identite OZETA. Limitovaná kolekcia ponúka unikátne produkty vyrobené z prvotriednych materiálov vo vlajkovej čierno-bielej farebnej kombinácií. Každý kus tejto kolekcie má dômyselne prepracovaný dizajn a strih, aby poskytol nositeľom výnimočný pocit luxusu a model súčasnej elegancie.

Ivana a Marián Gáborík

Tvárami tejto kolekcie pre ich nezameniteľný štýl a vkus stali manželia Ivana a Marián Gáborík. Ich úspechy a blízky vzťah so značkou OZETA boli rozhodujúcim faktorom v ich výbere. Manželia Gáborikovci reprezentujú spojenie kvality, elegancie a športového ducha, hodnôt, ktoré značka OZETA vždy presadzovala.

Unikátne detaily vytvárajú jedinečný dojem

Na vytvorenie výnimočného vzhľadu nepotrebujete mnoho. Stačí niekoľko špeciálnych produktov, ktoré môžete ľahko integrovať do svojich každodenných outfitov. Týmto spôsobom dokážete prezentovať svoju osobnosť s unikátnym módnym vkusom. Práve produkty s takýmto výrazom vám prináša "Premium Collection‘‘.

Každodenná dávka originality

Váš osobný image by nemal byť obmedzený len na príležitosti, ktoré si vyžadujú prísny dresscode. Skutočným prejavom vašej osobnosti sú ,,bežné dni‘‘, kedy môžete úplne slobodne vyjadriť svoju módnu identitu bez akýchkoľvek obmedzení.

Výnimočné zachytenie kolekcie

Túto výnimočnú kolekciu objektívom zachytil uznávaný slovenský fotograf Lukáš Kimlička. Jeho profesionálna schopnosť zachytiť krásu a autentickosť modelov jedinečným spôsobom dodáva tejto kolekcii ešte vyššiu pridanú hodnotu.

"Premium Collection" od OZETA je dostupná vo vybraných predajniach na Slovensku a v Českej republike, ako aj online na oficiálnom e-shope www.ozeta.sk

OZETA verí, že táto kolekcia prinesie zákazníkom jedinečný zážitok z módy a poteší všetkých, ktorí oceňujú prémiové produkty vyrobené na Slovensku a bude dokonale vyjadrovať ich originálny štýl a osobnosť.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY