Danyela art pre OZETA


Danyela art - Daniela Pavlíková je slovenská fashion ilustrátorka a grafická dizajnérka. Hlavnými atribútami jej tvorby sú láska, ženskosť a BOSS BABE tématika, ktorá stvárňuje silu emancipácie žien.

Ústredným motívom jej tvorby je módna ilustrácia a produktová ilustrácia tvorená v jedinečnom štýle autorky.

Limitovaná edícia tričiek

Limitovaná edícia tričiek s originálnym printom pre OZETA vznikla v spolupráci so slovenskou fashion ilustrátorkou Danyela art vo veľkostnej rade XS-XL. Jedinečné ilustrácie reprezentujú naše zákazníčky tak, ako ich vnímame my - sebavedomé, krásne a štýlové, vyžarujúce pozitívnu energiu. Samozrejme oblečené v obľúbených produktoch OZETA: v šatách DANNA s florálnym printom košeľového strihu, v trenchcoate CAROLINE vo farbe camel, dámskych rifliach TRUE v bielej farbe a bielom tričku TALA s lodičkovým výstrihom. 

Tričko s originálnym printom OZETA

Zákazková tvorba pre exkluzívnych klientov, ale aj vlastná značka

Danyela art organizuje aj kreatívne a módne workshopy fashion ilustrácie pre verejnosť aj firmy. Rovnako ju stretnete aj na spoločenských akciách a eventoch pri “live sketchingu”, ilustrovaní módnych portrétov naživo.

Danyela art ponúka aj vlastné kolekcie a línie oblečenia, darčekové a interiérové doplnky. Línia oblečenia Danyela art je šitá pre všetky ženy ktoré sa chcú cítiť krásne a pohodlne. Oblečenie je navrhované na praktické využitie k príležitostiam ale aj na bežný deň. Hlavnou myšlienkou nie len pri kolekcii oblečenia ale aj kolekciách tričiek a dizajnových produktov ako sú hrnčeky a kryty na telefóny je zahraničný pojem „GIRLBOSS“, teda úspešná mladá žena. Danyela art inšpiruje a motivuje.

Kolekciu oblečenia a originálne dizajny Danyela art nájdete v novootvorenej predajni v Centre Bratislavy. 

Produkty z jedinečnej ilustrácie, ktorá stvárňuje zákazníčky OZETA

Tričko s dizajnérskou potlačou otvára hravé stylingové možnosti

K džinsam, ale aj na oživenie formálneho kostýmu, využijete tričko s originálnym printom OZETA v spolupráci s Danyela art. Tričko vzniklo pre všetky zákazníčky, ktoré majú v sebe kus hravého dievčaťa a milujú odľahčené outfity. Vďaka kombinácii s potlačeným tričkom sa nemusíte vzdávať svojej elegancie, a zároveň bude váš look pôsobiť sviežo a uvoľnene. Tento prvok šatníka je dokonalým dôkazom mnohotvárnosti a ľahkej vzájomnej kombinovateľnosti produktov kolekcii OZETA. Tričko vynikne obzvlášť dobre v kombinácii s produktami kolekcie FLORAL.

STYLING tipy pre kombináciu s tričkom Danyela art

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY