iversanns / Ivana Gáborík


Ivana Gáborík je právom považovaná za jednu z najkrajších žien v našom šoubiznise. Celý život sa venovala spoločenským tancom a vďaka televíznej tanečnej súťaži sa stala napokon známa na celom Slovensku. Ivana Gáborík, predtým Surovcová, je manželkou jedného z našich najúspešnejších hokejistov od júla roku 2017, no pár tvoria už desať rokov. 

Charizmatická blond mamička je zároveň známa milovníčka zdravého životného štýlu. S prídavkom jej vycibreného módneho vkusu je opodstatnene vzorom pre mnoho žien. 

Veľmi nás teší spolupráca s touto krásnou a sympatickou ikonickou dámou, pre ktorú je kvalita a úroveň propagovaných značiek nesmierne dôležitá.

,,Tak, jeseň sa už definitívne prihlásila o slovo! Letné outfity sa nedobrovoľne presunuli do zadnej časti našich skríň. Ja ale navrhujem, vykročme aj do tohto ročného obdobia so štýlom! Vďaka aktuálnej kolekcií OZETA sa to určite podarí každej z nás. 
Môj výber padol ručne na plisovanú sukňu, ktorú som doplnila smotanovým rolákom. V kombinácii s vlneným kabátom s prímesou kašmíru a hodvábnou šatkou sa stanete trendy a neprehliadnuteľnou.
@ozetaofficial je firma s 80. ročnou tradíciou. Za cieľ si okrem kvalitnej a nadčasovej módy kladie aj udržanie tradície krajčírskeho remesla na Slovensku. A to je zámer, ktorý veľmi rada podporím.''


⠀Ivana Gáborík

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY