FASHION BLOG

Darujte mu štýl

Kedy inokedy si prejaviť vzájomnú lásku a úctu, ak nie na Vianoce? Pripravte sa na ne vo veľkom štýle s Ozetou. Tu je pár tipov, ktoré vám možno pomôžu vybrať naozaj vhodný kúsok, ktorý zaboduje.

Košeľa? Slim fit a easy iron!

Košiel nie je nikdy dosť. Chlapom pristane aktuálny slim fit strih a ženy ocenia ľahké žehlenie. Ak chcete košeľu doplniť o kravatu, inšpirujte sa aktuálnym trendom “monochromatic” a vyberajte kravatu vo farbe košele, len o niečo tmavšiu. Buď jednofarebnú, alebo s jemným vzorom.

 

Džínsy? Jedine značkové!

Viete si predstaviť, že by sa niekto nepotešil tomu najuniverzálnejšiemu kúsku v šatníku každého z nás? Kvalitné džíny značky William and Delvin nájdete v našej sieti predajní.

 

Ponožky? Iba ak Fusakle!

Ak ich aj zatiaľ ešte nenosí, neznamená to, že by sa im nepotešil. Skúste to, možno budete prekvapená, že ste si až doposiaľ mysleli, že ten váš na niečo takéto “nie je”. Mimochodom, jeho štýl tvoríte aj vy. 😉

 

Sveter? Určite nie s vianočným motívom.

Venujte mu univerzálny kúsok. Dbajte na jeho vysokú kvalitu, žiadne umelé materiály. Sveter sa veľmi dobre využíva pri vrstvení oblečenia, kedy sa vysoká kvalita hodí ešte viac!

 

Netrúfate mu vybrať? Darčeková poukážka poteší náročných.

Mnohí muži majú zvláštne potreby a oblečenie sa pre nich vyberá veľmi ťažko. Niektorí len nemajú radi prekvapenia… Ak chcete vyhovieť takémuto mužovi, zvoľte radšej darček vo forme darčekovej poukážky. Sám si vyberie, čo mu urobí radosť a vy si môžete vydýchnuť. V Ozete si môžete vybrať dva typy poukážok, v hodnote 50 a 100 €. Sledujte náš Facebook a jednu z poukážok môžete vyhrať aj v našich vianočných súťažiach.

 

Prajeme vám veľa zdaru pri výbere darčekov pre vašich najbližších, aby išlo všetko hladko a bez zbytočného zhonu. Nezabudnite, že najviac poteší darček, ktorý je darovaný z lásky. Nech je už akýkoľvek.