Oblečieme každého chlapa: #2 Chudý muž


V minulom blogu sme sa venovali problematike toho, ako si môžu väčší muži vylepšiť svoj štýl. Ale pár tipov máme aj pre mužov, ktorí sú, naopak, chudší, ako by chceli byť.

#2 

Asketický typ postavy, skvelý metabolizmus, chudý muž… akokoľvek túto postavu nazveme, máme pár tipov na to, ako sa obliekať!

Podobne, ako pri väčších mužoch, aj tu platí, že pribrať, nabrať svlastvo ap. vám nepomôžeme. To neurobia žiadne šaty. Dáme vám však pár rád, ktoré vám pomôžu váš štýl vylepšiť a urobia z vás o čosi atraktívnejšieho muža.

Tak bez zbytočných slov poďme rovno na to.

 

1) Ak sme pri blogu o väčších mužoch písali, že šaty musia absolútne sedieť, tak to isté platí aj pri chudých mužoch. Ak na vás budú veci plávať, budete pôsobiť ešte chudšie a ešte viac bez svalov. Dôležité sú napríklad rukávy. V mieste zošitia by mali sedieť presne na konci ramena, nemali by cezeň prevísať, a to ani o pol centimetra. Týka sa to košieľ, tričiek, svetrov – všetkého.

2) Vrstvite! Samozrejme, iba, ak to je vhodné. Téme sme venovali jeden z predošlých blogových príspevkov.

3) Obliekajte sa do vecí, ktoré vám pridávajú na kilách a na mužnosti. Saká, plášte, blejzre…

4) Preferujte výstrihy do V. Výstrihy do V sú všeobecne považované za také, ktoré pridávajú na mužnosti a atraktivite. Ak máte na výber, stavte na ne. Okrem iného sú vhodné aj na vyššie spomenuté vrstvenie.

5) Voľte svetlejšie farby a hrubšie materiály. Svetejšie farby zvýraznia svaly, ktoré určite máte (alebo ich aspoň naznačia, ak ich nemáte). Jednoducho platí pravidlo, že svetlejšia rozširuje, čo je pravý opak všeobecne známeho, že tmavá zužuje. Pod hrubšími materiálmi rozumejte napríklad džínsovinu, tweed, flanel ap.

6) Dbajte na zaujímavé goliere. Pre chudších mužov sú vhodné svetre s naskladanými goliermi, goliermi až ku krku, goliermi so zipsom až ku krku… Prípadne šatky a šály, ktoré si na krk uviažete. Pridá vám to pár kíl navyše, zároveň to podtrhne váš štýl.

TOTO BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

OBJAVUJTE SVET OZETY